Wpis z mikrobloga

@Jimothy: niestety, przez przyzwyczajenie do głosu bądź samą jego charakterystykę dużo lepiej się słucha ks jeśli leci w tle i tylko pobieżnie słuchasz grając w coś czy robiąc coś innego

Borek przez tyle lat przyzwyczaił do swojego głosu mega dużą liczbę ludzi i samo to robi robotę
Sam tak mam że hejtuję niektórych ludzi w KS i ciężko czasem jest myśleć o nich coś innego niż zamulający debile to i tak
@FantaZy też lubię Pola, ale bardziej sprawdza się w roli 'entertainera' niż eksperta. Czasami poopowiada coś ciekawego o starych czasach u siebie czy poczyta jakieś komentarze z czatu od ludzi o śmiesznych nickach i szanuje go za podejście i luz, ale do eksperta to mu daleko.
@Jimothy: tak, tylko jak posłuchasz dłużej niż 20 minut Święcickiego to ci się odechciewa żyć. Na pytanie czy Płacheta nadaje się na skrzydło w reprezentacji odpowie: Płacheta jest skrzydłowym, wiecie mi się przypomina że Carlos Tevez kiedyś też grał na skrzydle, czytałem w jego biografii, że jego trener przed ważnym meczem lubił uprać skarpetki żeby były śnieżnobiałe, a jeżeli rozmawiamy o skarpetkach to Cantona ubierał białe skarpetki tylko wtedy kiedy jadł
@stulejan ja oglądam Świetego w foot truck live (no pamiętam go z Orange i czasem trafie go w Eleven)i obejrzałem z 3-4 podcasty 2Angry Men kiedyś i ogólnie mam mega pozytywne wrażenia chociaż fakt ze czasem gościu za dużo próbuje sprzedać w transmisjach, dodatkowo mają bardzo fajne wpisy, ale to co o nim napisałeś to są takie same zarzuty jak do Borka Smoka itd w KS :D