Wpis z mikrobloga

Było milion razy ale.. Który Armaf Club De Nuit Man najlepszy. Wziałem odlewkę EDT od @alekski i jest w pyte, na tyle, że postanowiłem zakupić flakon. I tu pytanie która wersja ma najlepsze parametry. Cena nie gra aż tak dużej roli, aczkolwiek jeżeli nie ma róznicy to po co przepłacać.
Chyba że jest jakiś inny, lepszy klon Aventusa do powiedzmy 300 zł za 100 ml. Bo jednak patyka za avika nie dam.
#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mietek111: na mój nos EDT(2017) > EDP > EDT. EDP Limited Edition jeszcze nie wąchalem, ale nie brak opinii, że jest lepszy od pozostałych.

Dobre opinie zbiera też MontBlanc Explorer.
  • Odpowiedz
@mietek111: co dupa to inna opinia, jak sam nie przetestujesz, to ciężko będzie stwierdzić. Według internetów EDT/EDP/EDP Limited mają praktycznie takie same parametry, a różnią się głównie otwarciem. Z klonów masz Zarę Vibrant Leather, Rasasi Zebra, Al Haramain l’Aventure i właśnie CDNIM. Zarę możesz sobie odpuścić z uwagi na parametry nowych flaszek, ale reszta jest godna uwagi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yaser @ChacharZWarszawy no właśnie tylko że EDT wszędzie jest wymiana wersja 2017 i wcześniej jako ta mocniejsza a gdzie to teraz dostać. Ciekawe jak nowsze wypusty. Cena EDT to połowa EDP więc jakby miała być jeszcze lepsza to w ogóle śmiesznie.
Głównie chodzi mi o trwałość i projekcję. Nie lubię nosić ze sobą dekanatów i dopsikiwać. Jak strzelę sobie krula bydlaka smierdziela to dopiero wieczorny prysznic z grubsza go zmywa,
  • Odpowiedz
  • 0
Mają w Douglasie wszytkie wersje?
Zaczekam czy ktoś coś jeszcze powie a jak nie to już trudno pojadę do tej wąchalni te 900 metrów
  • Odpowiedz