Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Zielonykubek: na miniclip.com była gierka, gdzie sam projektowałes takiego robota i walczyłeś z innymi. Ale przez to że była tak rozbudowana, to często się wieszała jak się grało na informatyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Maciek92: robot rage się nazywała. Podstawowa taktyka to było mieć lepsza baterie i uciekać aż przeciwnik się wyczerpie. Potem z górki :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielonykubek od jakiegoś tygodnia zacząłem to namiętnie oglądać do kotleta, co tam się #!$%@? to głowa mała () najlepsze wszystkie te które mają jakieś wirujące ostrze w pionie lub poziomie, jak tylko taki się pojawi na ringu to wiadomo że zaraz będą latać odłamki z prędkością światła
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: o ja cie. ale nostalgia. inspirował mnie ten program do majsterkowania. miałem wtedy autko na pilota, stwierdziłem ide w to. zdjąłem karoserie żeby wyglądało bardziej badassowo, tylne opony żeby driftowac na kaflach i doczepiłem na przodzie silniczek z jakiejś innej #!$%@? zabawki, połaczony z włączniczkiem i baterią.
z korków od wina robiłęm wymienne koncówki do silniczka na przodzie. jeden z żyletką, tbh mało efektywny, trochę szarpało kartki papieru. drugi z
  • Odpowiedz
@Emble: Piękny był HypnoDisc. Jeden dysk obracający się jakoś ultra szybko. Ekipa co go budowała była z jakiegoś NASA czy coś. Jedno dotknięcie i było po walce najczęściej.
  • Odpowiedz