Wpis z mikrobloga

OCEŃ NIEMORALNE ZACHOWANIA! Ponawiam prośbę, wciąż szukam osób chętnych do wzięcia udziału w badaniu moralności ¯\_(ツ)_/¯ Badanie ma formę ankiety i trwa około 10 minut, zapraszam do podzielenia się oceną różnych zachowań.
OKAZJA do wyrażenia swoich poglądów na różne sprawy: a)nikogo przy tym nie obrażając, b)nie powodując burzy w necie c)pomagając nauce zrozumieć pewne mechanizmy decydujące o naszych ocenach moralnych.
Ciekawią mnie Wasze pierwsze, najszybsze reakcje na przedstawione przeze mnie zagadnienia, odruchowa ocena. Zainteresowanych zapraszam pod link: https://moralnosc.weebly.com/?fbclid=IwAR3zh6V4YmPoIqrfsz4jRl87EILcu3LVekjwSny_UsCYJPlkXEy-2u0WCeI
Każda ocena na wagę złota! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#badanie #nauka #moralnosc #wiedza #ankieta #psychologia
  • 11
@Mnichu22: Wiem, to wkurza, ale nie mogę tego zmienić, bo to jest kwestionariusz ogólnie przyjęty do takich ankiet :/ Możesz to zignorować ( ͡° ͜ʖ ͡°) (serio, wiem, ale nie mogę tego usunąć, bo zależy mi na rzetelnym badaniu z użyciem tej, zaakceptowanej już w nauce metody)
@Soobak: JESZCZE nie :) To moje pierwsze badanie, ale jeśli coś wyjdzie, a mam nadzieję że tak, to będę lecieć w tym temacie z kolejnymi, podobnymi, ale może trochę inaczej sformułowanymi (to zależy co mi wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Itun: Dzięki! ^_^ Jeśli wyniki mi z tego wyjdą fajne, to po publikacji chętnie się podzielę! Może jednak być tak, że będę publikować to dopiero z kolejnymi wynikami (z kolejną ankietą), więc to może wymagać cierpliwości, ale z mojej strony - pewnie! ( ͡ ͜ʖ ͡)