Wpis z mikrobloga

@ArnoldLayne: Mi sie osobiscie podoba nowy opening, poszedl w inna strone od poprzednich ktore byly wysmienite ale dla ogladajacych anime zbyt wypakowane sa spojlerami, z kolei obecny... tez ma spojlery ale sa bardziej subtelne jak sie nie zna źródła.

Sama piosenka i koncowka openingu - oj nie wiecie co Was czeka, ci co nie czytali mangi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(mysle ze nie ma w tym spojlera
Sama piosenka i koncowka openingu - oj nie wiecie co Was czeka, ci co nie czytali mangi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@slozubn: No właśnie nie czytałem mangi i intrygują mnie te wszystkie komentarze do openingu xD Nie wiem, co się #!$%@?, ale jestem szczerze zaintrygowany. Ostatni raz zaglądałem do mangi, kiedy oni dotarli do piwnicy.

Thanos: I’m the the worst genocidal maniac of all fiction.

Eren: Hold
@hetman-kozacki: w sumie to nie wiem czy warto w tym momencie czytac mange ktora juz jest kilka rozdzialow do mety zeby sobie nie psuc zabawy, zwlaszcza ze teraz naprawde zaczna sie dziac ciekawe rzeczy przy ktorej pierwsza polowa to bylo infantylne #!$%@? tytanow. Z drugiej strony Twój wybór, pewnie i tak bedzie podzielony sezon na dwa party jak trzeci wiec kiedy manga sie skonczy to anime pewnie rok po nim ¯\_(ツ)_/¯