Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Stara grzałka w moim tfv16 zaczęła już dawać spalenizną, więc postanowiłem wymienić na nową. Wymieniłem, przy okazji postanowiłem, że jak już go rozebrałem to dokładnie wszystko umyje. Umyłem wszystko, wkręciłem nową grzałkę, poczekałem 24 godziny, żeby wszystko dokładnie wyschło i zacząłem skręcać. Po tym wszystkim atomizer nie działa, na boxie (DRAG 2) wyświetla się komunikat check atomizer. Próbowałem wykręcać, wkręcać, myłem wszystko dokładnie jeszcze raz, cuda z nim robiłem i nic, dalej to samo. Pożyczyłem od ziomka jego tfv12 prince i normalnie działa, jednocześnie sprawdziliśmy, że na jego boxie moja góra też nie działa. Czy możliwe jest, że jakimś sposobem kropla wody tam została i coś się zepsuło przez to?
#epapierosy #smok #drag #vape #vapenation #grzalka #atomizer #pytanie
  • 6
@nerfipro174: Poszukaj na YT, są filmiki jak naprawiać niedziałające lub cieknące grzałki smoka. Coś nie styka - albo wewnątrz, albo po wkręceniu nie dotyka pinu. Nie wiem jakie box Ci daje komunikaty - czy short fuse, czy nie wykrywa go w ogóle. Permanentnie się nie powinno popsuć, jak działa inna góra.

Ponad 24h wytrzymałeś bez efajka? To już dobry krok do rzucenia :)
@cypo: Zdarza się nawet tydzień wytrzymać, palę bardziej dla przyjemności niż samego uzależnienia, głównie przy piwku sobie lubię wziąć kilka buszków ;p. A co do komunikatów to wyświetla jedynie "CHECK ATOMIZER", nic więcej. Natomiast na kolegi boxie (Tesla Punk 220W) pokazuje "No atomizer", czyli chyba go w ogóle nie wykrywa