Wpis z mikrobloga

No też tak sądzę że mimo mniejszego dysku i mniejszej ilości ram niż xsx to bardzo dobra konsola. Boli tylko brak napędu jeśli jest się fanem pudełek , nawet pomimo tego że i tak bym zagrał w cyfrę żeby mieć już pobrane wcześniej. No ale pudełko zawsze ładnie wygląda ;)
@andeleq77: ja kupiłem niedawno series s, specjalnie na cyberpunka 2077, a sprzedałem swojego OG PS4. uważam to za bardzo dobry wybór, konsola mega cichutka, czasy ładowania są bardzo krótkie. W grach jak np. Battlefield 4, w multi, na takiej mapie(oblężenie Szanghaju, czy jakoś tak), gdzie upada wysoki budynek, na ps4 fpsy okropnie spadały. Na Series S obserwując jak ten budynek się wali nie zauważyłem żadnej ściny, nawet nie zauważyłem żadnego spadku
@andeleq77: no i jeszcze dodając takie porównanie - na podstawowym PS4 czasem w Warzone potrafi przyciąć w fazie rozgrzewkowej, albo w Wojnie naziemnej(czyli 60 graczy na średniej wielkości mapie, coś jak w Battlefield), tak na series S chodzi to superancko z teksturami o wyższej rozdzielczości