Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w dzień muszę sobie laptoka przygotować to pracy zdalnej. Muszę sobie wszystkie te programy i inne takie ściągnąć, Ehhh, nie wiem. Inni dostali laptopy z pracy do domu tylko oczywiście nie ja :/
Jestem człowiekiem gorszej kategorii, to taki rasizm, ale jeszcze nie wiem na jakiej podstawie, nie wiem które moje cechy mnie pogrążają. A nawet jeśli to na pierwszy rzut oka wina moich cech to i tak jest to rasizm i wina leży po stronie rasistów, a nie mojej.
Chcę laptopika z roboty. Jak w mailu pytałam ma wymagane parametry żeby mi wszystko działało to nikt nie raczył odpowiedzieć. Napluto mi w ryj.
  • 119
  • Odpowiedz
  • 9
@Nieszkodnik Bardziej mam na myśli to, że inni od ręki dostali laptopy, a ja nie dostałam. Napisałam to we wpisie. Tak ciężko przeczytać wpis ze zrozumieniem. A podobno to ja mam niskie IQ.
Potrzeba traktowania niegorzej niż inni to cholerne ego aha.

A żebrania o atencję w swoim przypadku nie zauważyłam. Nawet skrawka ciała nie pokazałam. Ostatnio tylko wkradł mi się kapeć domowy.

Idź się wysraj gdzie indziej, nie pod moim wpisem.
  • Odpowiedz
  • 10
@sna_t No #!$%@? no. Nienawidzę ludzi, ale podstawą mojej aktywności tutaj jest bycie miłą dla innych. Chyba że ktoś się zesra to dopiero wtedy przestaję być miła.

@Nieszkodnik Ale to nie można dodawać wpisów o sobie? Czemu sam dodajesz jakieś wpisy? Tobie można, a mi nie można? Mam cie przeprosić za plusy? Mam możliwość dodawać wpisy to dodaję, to nie jest jakieś nielegalne ani złe moralnie. Czasem o coś zapytam, czasem mnie
  • Odpowiedz
Jak już widzisz wpisy to w ostateczności oceniaj wpisy, a nie człowieka.


@PyraPrzeznaczenia: przecież oceniam człowieka przez jego wpisy - czyli najpierw oceniam wpisy, a potem zastanawiam się, kim trzeba być, żeby je tu zamieścić - czyli oceniam ich autora.

Czemu sam dodajesz jakieś wpisy?


@PyraPrzeznaczenia: bo wydaje mi się, że informacje w nich zawarte mogą kogoś zaciekawić, rozbudzić głód wiedzy, pomóc, umożliwić dokształcenie się. Co jest zawarte z tych
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik Ale nie każdy we wpisach opisuje każdy aspekt swojego życia, więc wpisy to za mało na ocenę osoby. To tak jakby ktoś robił nie wpisy, tylko ciasta. I ty na podstawie tych ciast chciałbyś ocenić osobę. Piszę o sobie dużo, ale jeszcze więcej zachowuję dla siebie.

No to źle ci się wydaje, twoje wpisy nie są aż tak super, nawet daleko im do przeciętności według mnie. Nawet mogę napisać, że są
  • Odpowiedz
Pomijając moje wpisy o mnie to spójrzmy na te nie o mnie.


@PyraPrzeznaczenia: ale ja cały czas oceniam cię przez twoje wpisy o sobie/tobie :-) I dostałaś odpowiedź na swoje pytanie:

Jestem człowiekiem gorszej kategorii, to taki rasizm, ale jeszcze nie wiem na jakiej podstawie, nie wiem które moje cechy mnie pogrążają.
  • Odpowiedz
To tak jakby ktoś robił nie wpisy, tylko ciasta. I ty na podstawie tych ciast chciałbyś ocenić osobę.


@PyraPrzeznaczenia: osobę jako cukiernika/kucharza? Jak najbardziej możliwe. Ty zamiast ciast zamieszczasz wpisy o sobie, więc te wpisy cię definiują.
  • Odpowiedz