Wpis z mikrobloga

Jestem fanem serii i z maniakalnym wręcz podekscytowaniem czekałem na nową część. Kampania? Totalnie niewykorzystany potencjał. #!$%@?ę zupełnie od tego, że jest absurdalnie krótka - na doświadczonym z przejściem tych dodatkowych zadań zajęło mi to z 4,5 godziny może.
Brakowało mi czegoś mocnego, zeszłoroczne MW zaangażowało mnie wielokrotnie bardziej. Misja w Łubiance świetna, ale nic więcej nie zapadło mi w pamięć. Całościowo dobrze, ale mam wielki niedosyt.
No i gram w multi. Zeszłoroczne MW trzymało mnie od premiery do mniej więcej marca, co w moim wypadku jest świetnym wynikiem. A teraz już mam ochotę powoli dać spokój sobie z BOCW. Nie wiem, czegoś mi brakuje.
#callofduty
  • 6
@cwlmod: wczoraj miałem sporo meczów, gdzie mój team średnio 30-40 level, a przeciwny same 100 i jeden 70 - to nie był odosobniony przypadek i chyba nie tak powinno to działać :/
@szafer: nie jesteś jedyny. Przeszedłem kampanie i teraz gram trochę w multi, ale daj sobie spokój. Zero fajnej gry, wszystko takie średnie. W kampanii czegoś mi brakowało, wydaję mi się że gdzieś brakuje jakiejś misji aby to się dobrze trzymało. Grafika spoko, nawet fajnie wykorzystali mechanikę nowych padów do PS5. Ale już się zastanawiam nad sprzedażą i chyba zamówię zaraz cyberpunka na premierę i tyle.
@Merc99: o czyli grasz na nowej konsoli. U mnie PC, grałem na ustawieniach ultra bez rtx - nie wiem jak się to ma do specyfiki z konsoli, ale przyznam że sam przeszedłem dosłownie wczoraj zeszłoroczne MW i moim zdaniem tam grafika była ładniejsza. Może gra świateł nie jest tak dobra jak w CW, ale cała reszta jakoś bardziej.