Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TatoAktywny: nie wiem jak wygląda ten od Powerbi, ale 100ki z Azure czy Microsoft 365 są na poziomie około sredniozaawansowanym powiedzmy - nie są to banały jak na 900 ale nieczesto wchodzi na bardzo skomplikowane tematy.

Jak zdajesz online przez Pearson to upewnij się że Mas czyste biurko i w miarę zamknięty pokój bo pilnują tego :-)
@Koliat: możesz rozwinąć kwestie biurka i pokoju? :)
Bardziej miałem na myśli przebieg egzaminu. Loguje się i co dalej? Z kimś gadam, coś robię czy od razu przechodzę do testu?
Coś mi gdzieś minęło, że nie mogę jeść, pić ani palić?
No i czy jeśli mi żona wejdzie i coś będzie gadać to czy to będzie problem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TatoAktywny: przede wszystkim tak z pół godziny wcześniej zacznij to ogarniać. Musisz mieć czyste otoczenie i zrobić jego zdjęcia, ale apka jest upośledzona i robi przednią kamerą telefonu xD Nikt nie może gadać, nie możesz mieć telefonu itd.
Z tego co słyszałem, to trzeba albo prawko, albo paszport, ale może osoba opowiadająca o egzaminie coś pokręciła i zapomniała o dowodzie.
@Xune: @matti05: tak to wyglądało, że nie wyglądało. Zalogowałem się chwilę po 21. Pokazałem pokój, pokazałem dokument... I do 23 czekałem na ekranie "przygotowanie egzaminu. Może potrwać do 15 minut. Dziękujemy za cierpliwość. xD.
Tak. Czekałem dwie godziny na egzaminatora który się nie pojawił.
Więc napisałem do supportu i będę ustalał kolejny termin.

Cyrk na kółkach.