Wpis z mikrobloga

#fotka #tinder #redpill #blackpill Nie wiem skąd ten pomysł że z wiekiem mężczyźni zyskują jakąś większą atencję ze strony kobiet. Najlepszym tego przykładem jest fotka.pl gdzie większość kobiet 30-40lvl zamiast rowieśników woli sobie dodawać do znajomych młodszych chłopaków przed 30. Głównie przystojnych, z klatą na wierzchu, ale też nie zawsze. Poprostu masz +1 bo jesteś mlodziak. Założyłem kiedyś fejkowe konto takiego przeciętniaka lvl 23 i Mirka zwyczajnego lvl 35. Przez 2 dni Na pierwszy profil weszło 3 razy więcej kobiet niż na ten drugi. Serduszek ten nieproporcjonalnie mniej. Faceci którzy umieją w podrywanie kobiet zapewne ulegają wrażeniu że laski na nich bardziej lecą niż kiedyś, ale to jest poprostu efekt stosowania sztuczek. Szanse że jakaś dziewczyna czy kobieta sama przełamie pierwsze lody z wiekiem jednak maleje i jeśli jakiś nieśmiały przegryw myśli że nagle po 30 wszystkie kobiety same zaczną go podrywać to sory. Już większe szanse były na to gdy wyglądał młodziej i mógł trafić na jakiegoś zdesperowanego milfa.
  • 10
  • Odpowiedz
@MacronT1000: To stwierdzenie jakoby wartość mężczyzny magicznie rosła po trzydziestce jest mokrym snem i copem gości z tzw. MGTOW, czyli inceli zaprzeczających swojemu realnemu położeniu. Wierzą oni iż loszki które ich odrzucały za młodu zaczną za nimi latać bo się dorobią kasy. W rzeczywistości jeśli jesteś śmieciem to poza lookmaxxingiem i leczeniem psychiatrycznym niewiele możesz zrobić by poprawić swoje położenie. Osobiście najbardziej kojarzy mi się z tym gościem z YouTube z
  • Odpowiedz
i jeśli jakiś nieśmiały przegryw myśli że nagle po 30 wszystkie kobiety same zaczną go podrywać to sory.


@MacronT1000: Bo to nie działa tak.
Atrakcyjność gościa po tej- powiedzmy 30stce- wynika z jego ogarnięcia życiowego, stabilności, sukcesów w pracy itp. Czyli na tym wszystkim na co pracujesz w altach 20. Atrakcyjność to nie tylko wygląd ale też kasa i social skillsy.
Chyba, że mówimy o szybkich numerkach czyli tylko o seksie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@MacronT1000: typowy polski ziemniak nie wzbudzi zainteresowania bez względu na wiek. A nawet gorzej, bo wraz z wiekiem nabiera typowych polackich cech bulwy: mięsień piwny, zaniedbane dłonie, włosy w nosie i uszach, ubiór lumpa z promocji lub dzidzia-piernik.

Lvl47 here. Laski w każdym wieku lubią zadbanych ogarniętych facetów.
  • Odpowiedz
MGTOW, czyli inceli zaprzeczających swojemu realnemu położeniu


@Krazownik: Ale chyba nie wiesz co to jest. Wrzucasz wszystkich do jakiejś swojej szuflady. Dalej jednak się zgadzam. Jak ktoś w latach 20 nie ogarniał to po 30 nic się nie zmieni- nie ma co na to liczyć. Trzydziestka to nie magiczna bariera ale zbiór wielu cech i zmiennych. Jak ktoś liczy, że sama kasa i praca zapewni mu laski to jest zwykłym betabankomatem.
  • Odpowiedz
@MacronT1000 a ja mam calkiem odmienne doswiadczenie a jestem juz dawno po 30 (36). I owszem na #!$%@? aplikacjach randkowych moze tak byc ale w realu czesto spotykalem sie z reakcja malolat (nawet te 16 lat mlodszych) ktore nie wiedzialy co maja ze soba zrobic. Stojac obok mnie, ja tylko odwrocilem sie - czerwienily sie. Czytaj mialy mokro ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@MacronT1000: Jeżeli w swoich latach 2x nie miałeś powodzenia, to w latach 3x je zyskasz, ale tylko wtedy jeżeli stałeś się bardziej stabilny finansowo i polepszyłeś swój status (wyjątkiem jest dobry looksmaxing) Jednak nadal kobiety będą widzieć w tobie głównie beta providera, a nie tego atrakcyjnego gościa, z którym idą chętnie do łóżka bo jej się podobasz fizycznie.
  • Odpowiedz