Wpis z mikrobloga

Planuje kupic mieszkanie we Wrocławiu.
Interesują mnie 3 pokojowe mieszkania z ogródkami.
Lokalizacje na jakie mnie stać to głównie: Jagodno, Lipa Piotrowska, Zatorska, Stabłowice oraz Maślice.

Które z tych lokalizacji jest najlepsza pod kątem rozwojowym (najlepszy dojazd do centrum, infrastruktura, planowane inwestycje itp.)
Chyba, że znacie jakies inne inwestycje w innych lokalizacjach we Wro które mieszczą się w budżecie 400 tys za 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz z komórką lokatorską?

Z góry dzięki za wszelkie informacje

#wroclaw #mieszkanie #jagodno #maslice
  • 9
  • Odpowiedz
@kinab: Jagodno 6km od centrum - korki są wszędzie, a tutaj jednak odległość jest mała, myśle że to dobra inwestycja jeśli to nie ma być Twoje ostatnie lokum, z czasem ceny będą tam rosły. Stabłowice chyba najbardziej rozwinięte, szkoła, szpital, knajpy. Jeśli nie masz potrzeby dzień w dzień jechać do centrum to warto. Na Piotrowskiej byłam raz, zrobiła na mnie słabe wrażenie, bloki wyglądają bardzo tanio, jak mieszkania socjalne. Dojazd tez
  • Odpowiedz
@kinab: Żadna z tych lokalizacji nie jest godna - wszystkie z tych lokalizacji dzielą z sobą te same problemy - obrzeża, brak zaplecza komunikacyjnego z prawdziwego zdarzenia, korki. Jeśli planujesz pracę zdalną i nie planujesz jeździć do miasta to bierz Maślice - mają wszystko.
  • Odpowiedz
@kinab: Zdecydowanie jagodno, nie jest takie zle jak je malują. Zwłaszcza teraz gdy jest praca zdalna. Dużo lokali usługowych się otwiera, będą budować duża szkole i przedszkole. Do centrum nie jest daleko, rowerem to chwila moment, problem może być gdy te wszystkie bloki się wybudują i wszyscy ruszą na buforową, jeżeli nikt nie pójdzie po rozum do głowy i nie zrobisz jednak dwóch pasów w dwie strony po całości. Jest spokojnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinab: mieszkam na Jagodnie, mam ogródek. Petów to nie widziałam ze trzy lata, od kiedy wyniosly się ekipy remontowe.
Ogólnie lubię tu mieszkać. Spokojnie, fajni sąsiedzi, dobre jadło w okolicy. Nie mam na co narzekać. :)
O innych lokalizacjach mi się ciężko wypowiadać, bo to nie moje okolice i nawet nie brałam ich pod uwagę.
  • Odpowiedz
inwestycje w innych lokalizacjach we Wro które mieszczą się w budżecie 400 tys za 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz z komórką lokatorską?


@kinab: Kurde, 4 lata temu już było ciężko coś takiego znaleźć w tej cenie, spełniając Twoje wymagania.

Stabłowice oraz Maślice mają największy potencjał, bo widać pomysł na tą okolice + jakieś opcje na rozwój komunikacji - AOW, tramwaje masz do stadionu, na Legnice, prędzej tam wybudują nową
  • Odpowiedz
@kinab: Bierz Maślice, będą miały przynajmniej tramwaj w przeciwieństwie do Jagodna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym na Maślicach coś się dzieje, mają fajną Radę Osiedla, która trzyma rękę na pulsie
  • Odpowiedz