Wpis z mikrobloga

Witam nigdy sie nie wypowiadałem na tym wykopie tylko czytalem wasze wpisy ale doszlem do wniosku ze czas nasz Ukaszek zgarnął 260k z projektów i swoj staly elektorat ma teraz w poważaniu mnie zbanowal przy tych szczęśliwych słupach jak napisalem ze ten picikłak 4 coś mu nie idzie. Ukaszek po mojemu to ma ogromne kompleksy i z tym sobie nie radzi ma chyba problemy być prawdziwym chłopem to wszystko juz go przerosło za dużo na tą wielką głowę sobie wziął a jeszcze ten wykop mu doklada
Pozdrawiam was wszystkich z tego wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#domza150tysiecy
  • 18
@NiebieskiWStringach: Weź sie za Stokrotke przy piątku a nie na wykopie siedzisz bo jak tak talej bedzie to cie wykopię filmy sa jak do tego trzeba sie zabrac bo u ciebie to tylko telefon w dłoni praktyka Ukaszku pamiętaj powadzenia w działaniu ze Stokrotka
@NiebieskiWStringach: tak tak bo łukaszek płaci dochodowy w całości i nie ma kosztów. Sam się ostatnio cieszył, że przeniósł wydatek za te burty na koniec roku, żeby podatku nie płacić. Te wszystkie prezenty, które losuje w konkursach też idą w koszty prowadzenia działalności. I przypomnę bo pewnie nie masz pojęcia ale koszt np. takiej wiertarki w całości pomniejsza mu podstawę do opodatkowania swojego dochodu + oczywiście VAT.
Łukasz nie ma uprawnień projektowych przecież xD i ten projekt zaprojektował ktoś zupełnie inny. No ale znowu jakiś Janusz Biznesu gada o czymś o czym nie ma bladego pojecia


@NiebieskiWStringach: tu kolego sie mylisz bo nie raz sam guru opowiadał jak to z pawłem w niemczech byli i on po nocach projektował ten swój domek, chyba ze bez uprawnien to robił