Wpis z mikrobloga

Czy x-kom bankrutuje, albo jest w trakcie? Zamówiłem tydzień temu słuchawki, opłacone i tak sobie czekam, a status że wysłane od poniedziałku. Próbowałem anulować we wtorek, jeszcze udało mi się dodzwonić, otrzymałem informację że już spakowane i lecą do mnie, wtedy mogę oddać w sklepie - no ok, niech będzie. Przeżyje 9,99 za Paczkomat, jeżeli rzeczywiście postanowie je oddać.

No i od wczoraj Infolinia trup, maile olewają, to samo na Facebooku i Messengerze. Coś czuję, że powinien powoli godzić się z utrata swojej kasy. Przecież to jest jakiś żart.

#xkom
  • 3
@CzarnyFilc: nie wiem, ale zamawiając w black friday dostałem dzisiaj czyli po 7 dniach taką wiadomość na maila o godzinie 17.00
"przyjęliśmy Twoje zamówienie numer 700001031xxx. Poinformujemy Cię, kiedy będzie ono gotowe do wysłania. "
Brak słów
@CzarnyFilc: Tak źle jeszcze z nami nie jest ;) Po prostu aktualnie otrzymujemy bardzo dużo połączeń i wiadomości od was dlatego czasem wpływa to negatywnie na poprawne działanie infolinii. Podeślij nam w wiadomości prywatnej numer zamówienia postaramy się wyjaśnić sprawę twoich słuchawek