Wpis z mikrobloga

Lepiej kupić Xbox series S teraz czy poczekać na „dotłok”, bo podobno nowa dostawa na Europę wjeżdża 9 grudnia i nowe sztuki mogą być lekko poprawione. Prawda to czy fake? Jestem zielony w temacie a chętnie sobie kupię konsolkę. #xbox #xboxseries #konsole
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowaczi: zależy jaki masz tv jak 1080p i nie zmieniasz w najbliższym czasie to kup S, jak dobrze poszperasz to X kupisz w Polsce :)

Może być że kolejna partia to niektóre części inne, ale jakieś rewolucji bym się nie spodziewał.
@mattz_: Na 100% kupuje S, głównie chodzi mi o to, ze słyszałem ze ludziom te xboxy kupione na premierze się przegrzewają i psują szybko, a takiej sytuacji chcialbym uniknąć, wiec zastanawiam się czy nowy rzut konsol będzie pod tym względem poprawiony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowaczi: zawsze się jakiś wadliwy egzemplarz pojawi, skąd wiesz czy w poprawionej czegoś nie spieprza :) gwarancję masz przecież jakcl coś będzie nie tak. O problemach z x czytałem ale s to chyba nie ma takich problemów.
@Nowaczi nigdzie oficjalnej informacji nie bylo że będzie poprawiona rewizja v2, każdy sprzęt gdzie jest zastosowana pasta termoprzewodzacą warto otworzyć i samemu nałożyć ją poprawnie bo często jest maszynowo nałożona za duża ilość i więcej pasty ląduje poza procesorem niz między nim a coolerem.