Wpis z mikrobloga

Dzwoniłem jakoś 2 dni temu do supportu Playstation w sprawie wyjącej cewki (tzw. coil whine) i innych dziwnych odgłosów konsoli podczas gry, najbardziej słyszalnych w trybie wydajności. Powiedzieli mi, że mam kilka dni poczekać na odpowiedź i tu pytanie: Czy ktoś, kto także dzwonił do nich z tym problemem dostał już info, czy będzie naprawa, czy coś innego, jeżeli tak to ile dni czekał?
#ps5 #coilwhine
  • 12
Ja zrobiłem zgłoszenie i dostałem maila, że zostanie naprawiona lub wymieniona na nową. Mam dostać od nich maila żeby zamówić kuriera. A sprawa ma być zalatwiona w 21 dni od momentu wysłania konsoli do serwisu ale z podobno z reguły trwa to krócej.
I polecam nie dzwonić tylko od razu wysłać maila ze zgłoszeniem usterki i załączyć film na yt jak halasuje. Jak zadzwoniłem to czekalem na odpowiedź tydzień i się nie doczekałem a na maila z wczoraj odpisali już dziś
@jawor2201: dobra, napisałem im maila, opisałem usterkę i dołączyłem filmik, który sam nagrałem.
@Bratkello: jak coś się u Ciebie zmieni to pisz, mam nadzieję ze najpóźniej do świąt uda mi się załatwić wszystko, bo w Cyberpunk'a z chęcią bym sobie popykał.
a i przy wysyłce trzeba sformatować cały dysk? bo zainstalowałem sobie ponad 300gb różnych gierek, a od nowa to raczej lipa by było pobierać ;/