Wpis z mikrobloga

Jest ktoś kto zamawiał rtx 3070 z xkom mniej więcej 13 listopada? Myślicie, że jest szansa na dostarczenie przed świętami?
#rtx
  • 16
  • Odpowiedz
@dominixq: O, to ciekawe. Też zamówiłem 12.11, ale nikt nie raczył udzielić mi informacji kiedy choćby w przybliżeniu mogę się jej spodziewać. ed: no, ale ja składałem całego kompa, więc to pewnie trochę inny rodzaj problemu.
  • Odpowiedz
@Misato: Zależy jaki model, ja swojego eagle'a non oc zamówiłem 29 pażdziernika o 14:04 (o 14:00 była premiera) i jak dotąd nie mam informacji kiedy przyjdzie. Więc na swojego to możesz i poczekać do końca 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dominixq: Jakaś aktualizacja? Coś wiadomo? Bo mi tu coś nie pasuje. Jednego tygodnia dają mi informację który jestem w kolejce, a następnego tygodnia mówią, że nie mają odpowiednich narzędzi, żeby to sprawdzić. Co jest... Ostatnio ceny tych modeli poszły mocno w górę, z 2600 na 3100 około i mam wrażenie, że oni zaczęli olewać tych co kupili po "normalnej cenie". Tracę cierpliwość już powoli.
  • Odpowiedz
To jest jakiś żart, mi już się cierpliwość kończy i jeśli mam czekać jeszcze miesiąc lekko to moja irytacja sięgnie zenitu
  • Odpowiedz
@dominixq: Co jest... To ja napisalem do nich równo 13-stego, gdy mijały równe 2 miesiące, a oni napisali, że nadal się nic nie zmieniło (czyli pozycja w kolejce "pierwsze 500"), serio mam wrażenie, że robią w #!$%@? i czekają, aż zrezygnuję... Daj znać jak będziesz wiedział coś, albo ci przyjdzie
  • Odpowiedz