Wpis z mikrobloga

@Grethold:
1. To zależy od kodu rabatowego. 95% jest standardowych i otrzymasz poprawnie cashback ale 5% jest takich, że ich użycie sprawi, że cashback przypisze się do właściciela kodu. Niestety my nie jesteśmy w stanie przed zakupem sprawdzić danego kodu
2. Tak otrzymasz
  • Odpowiedz
@cashgoback_pl: a ja mam z kolei teraz taki problem, minęło 48h nie naliczyło zakupów z allegro próbuję zgłosić ręcznie ale problem taki, że od 1 kupującego kupiłem kilka rzeczy (z różnych kategorii), po dodaniu ręcznie pierwszego kolejnych już nie mogę bo ten sam nr zamówienia i formularz nie przyjmuje
  • Odpowiedz
@Matti92: ja dodaję całość zakupów od 1 sprzedającego. Cała kwota zamówienia, a kategoria najdroższego towaru. Też się dziś rypnęłam na kwocie zakupów od 1 sprzedawcy, za niską wpisałam (jak za 1 przedmiot, a kupiłam 3), chciałam dodać znowu, ale "numer już wykorzystany", trudno.
  • Odpowiedz
@Matti92: Tak jak jest to napisane w formularzu "jeśli kupiono kilka produktów z różnych kategorii to wybierz kategorię najdroższego produktu"
Na priv podaj maila, usuniemy twoje zgłoszenie abyś mógł dodać je ponownie poprawnie :)
  • Odpowiedz