Wpis z mikrobloga

Gdy kilka dni temu popełniłem ten słodki wysryw https://www.wykop.pl/wpis/53879725/jak-to-mozliwe-ze-w-xxi-wieku-tak-trudno-jest-mi-z/191181287/#comment-191181287

To tego samego dnia udało mi się umówić z dziewczyną z tindera na spotkanie, które miało odbyć się dzisiaj (wcześniej nie mogłe, hehe).
Pierwszy raz udało mi się znaleźć na tinderze dziewczynę z okolicy, która wyglądała legitnie i, jak to laska, jakoś bardzo zaangażowana w rozmowę nie była, ale odpowiadała pełnymi zdaniami, nawet potrafiła się sama odezwać i zapytać jak tam mi dzień minął.

I wiecie co? Wystawiłą mnie oczywiście xD Dosłownie kilka minut temu wywaliła również mnie z par. Aż przypomniały mi się moje słowa z wpisu który podlinkowałem powyżej "Za każdym razem, gdy dostaje nadzieję, rzeczywistość szybko to weryfikuje to jako kłamstwo."
I w sumie nie przejąłbym się tym jakoś szczególnie, gdybym miał na jej miejsce inne laski z OKOLICY, z którymi mógłbym się umówić. A tak nie mam.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj poznałem nową fajną laskę w pracy. Szybko nawiązaliśmy ze sobą kontakt i przegadałem z nią kilka godzin. Bardzo ładna, skromna dziewczyna, lubi długie spojrzenia w oczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pewnym momencie gdy była w innym pomieszczeniu a na jej telefon przyszła wiadomość, wziąłem jej telefon i zobaczyłem na jej ekranie blokady.....ją z jakimś facetem oraz wiadomość od "moja miłość" xD Czyli KOLEJNY raz poznaje zajętą laskę.

Ja już totalnie nie wierzę, że kiedyś poznam singielke. One nie istnieją xD

Oczywiście, w miarę możliwości nadal będę ją obrabiał, ale bez nadziei, że postanowi ze mną skoczyć w bok, bo przerabiałem tego typu scenariusze już wielokrotnie.

I tak się żyje. A najgorsze, że SPECJALIŚCI OD PRZEGRYWÓW dalej będą #!$%@?ć "zacznij się umawiać z dziewczynami", no super pomysł kulwa xDD

#tinder #przegryw #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 16
@Pralko-suszarka: Ja tydzień temu pół godziny przed umówionym spotkaniem z różową dostałem wiadomość że nie da rady się dzisiaj spotkać bo "właśnie przyszły wyniki jej współlokatora na covida, okazało się że ma pozytyw i musi siedzieć na kwarantannie". Czy to prawda czy ściema nie mi oceniać ale moja rada jest taka że trzeba mieć #!$%@? w takie rzeczy. Za którymś razem w końcu się trafi taka, z którą pyknie. Jeśli nie
@Pralko-suszarka: ale ja nie rozumiem co ty w ogóle przeżywasz jak ciota? Daje dupy to bierzesz, a w międzyczasie maksujesz wygląd, zarabiasz pieniądze i szukasz poważnej kobiety. Z czym ty masz problem bo nie rozumiem? Harlekina chcesz napisać? O czym ty w ogóle rozprawiasz? Baby się sypały i będą się sypać. Co ty ostatnie 20 lat spędziłeś w piwnicy i nagle wyszedłeś na powierzchnie? Baby się puszczają, odkrycie XXI wieku. Straszne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies: ile masz lat? Doradź mi jako 23 latkowi który ostatni związek miał w wieku 19 lat co mam robić bo od tego czasu trafiam na same takie co się sypia na pierwszym spotkaniu albo psychopatki