Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Minęły zaledwie trzy dni od losowania, a wielu z Was ma już prawie gotowe paczki. Pojawiły się też pierwsze zgłoszenia weryfikacyjne.

Pamiętajcie, że pozytywna weryfikacja Waszej paczki to połowa sukcesu. Dane wysyłkowe swojego odbiorcy uzyskacie dopiero po pozytywnej weryfikacji zarówno Waszej, jak i jego paczki.

Aby uzyskać pozytywną weryfikację paczki, musicie za pośrednictwem Panelu Uczestnika wysłać zdjęcie paczki, spełniające wszystkie niezbędne wymagania:
- zdjęcie musi być zrobione przed pakowaniem (!) zarówno w papier ozdobny, jak i do pudełka
- na zdjęciu muszą być dobrze widoczne wszystkie elementy paczki
- na zdjęciu musi być widoczny fragment listu (kartka pocztowa to nie jest list)
- minimalna wartość paczki to 50zł bez kosztów wysyłki
- paczka musi być spersonalizowana zgodnie z zainteresowaniami odbiorcy
- na zdjęciu weryfikacyjnym musi być widoczna aktualna data oraz login ODBIORCY
Zdjęcia, które nie spełniają tych wymagań będą odrzucane, zatem szkoda czasu na próby z nadzieją, że „może nie zauważą” ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Na Wasze weryfikacje czekamy do 19 grudnia włącznie. Powodzenia!

Pozdrawiamy – Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
wykoPAKA - Mirki i Mirabelki,

Minęły zaledwie trzy dni od losowania, a wielu z Was...

źródło: comment_1606933736Fc2SshgZXDou38F0VzQoQH.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Taiffun: Nic się nie popsuło, przysiadłem do Twojego zgłoszenia i po mojej dokładniej analizie wyszło, że paczka spełnia wymagania - tak, jak robię to w każdym innym przypadku (jeśli dochodzi już do analizy) i każdy inny uczestnik w podobnym przypadku również otrzymałby taką weryfikację. Nasza powyższa dyskusja nie ma wpływu na samą weryfikację, co nie powinno dziwić po moich powyższych wypowiedziach.
Co zrobisz w przyszłości to już Twoja sprawa, mimo wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Taiffun: @dobry_programista: @chybaDapi: widzę że jak byłem w pracy to dyskusja nabrała rumieńców.

Ładnie napisane, kochacie rygor. Ale na każdego cwaniaka znajdzie się większy cwaniak. Wystarczy, że ktoś wrzuci do weryfikacji uber wypaśną zawartość, a potem wyślę kilogram pietruszki. Wasz cudowny system zawodzi i nic z tym nie możecie zrobić. I kto winny? Oczywiście że organizator. I macie słowo przeciwko słowu. Ale czyste sumienie, bo "przecież zweryfikowany pomyślnie".

Zluzujcie
  • Odpowiedz
@Taiffun: @mandrake13: ale Was boli, że ktoś śmie od Was czegoś wymagać ( ͡° ͜ʖ ͡°) NIKT, zupełnie NIKT Wam nie kazał brać udziału w naszej zabawie. Zrobiliście to świadomie, zaakceptowaliście regulamin (który ciekawe czy w ogóle przeczytaliście), a teraz są pretensje, bo okazuje się, że ktoś jednak te wymagania respektuje...
Skoro idea taka fajna, a nasze wymagania Wam nie pasują, to czemu nie zrobicie swojej
  • Odpowiedz
@mandrake13: Jakbyś nie zauważył, to regulamin zawiera taki przypadek - osoba, która tak zrobi trafia na Ścianę Wstydu, a dla odbiorcy jest przygotowywana kolejna paczka przez wolontariusza. Oczywistym jest, że nie mamy 100% możliwości wyeliminowania takich przypadków - choć dotychczas zdarzyły się bardzo rzadko i robimy wszystko, co możemy, aby do tego nie dochodziło - czy to na etapie weryfikacji danych, czy później. I żadna inna zabawa na większą skalę nie
  • Odpowiedz
Wystarczy, że ktoś wrzuci do weryfikacji uber wypaśną zawartość, a potem wyślę kilogram pietruszki. Wasz cudowny system zawodzi i nic z tym nie możecie zrobić. I kto winny? Oczywiście że organizator. I macie słowo przeciwko słowu. Ale czyste sumienie, bo "przecież zweryfikowany pomyślnie".


@mandrake13: no chyba sobie żartujesz. Organizator ma wtedy zdjęcie z weryfikacji i winny jest wyłącznie Mirek, który wysłał pietruszkę zamiast zawartości zdjęcia.
  • Odpowiedz
@dobry_programista: no widzisz, a w mojej paczce się nic nie zmieniło - wynika z tego, że pierwotna analiza była lipna, i to od początku perswaduję xD
@chybaDapi:

teraz są pretensje, bo okazuje się, że ktoś jednak te wymagania respektuje...

nie ma we mnie zgody tylko na wymagania, które są bez sensu, co jak pokazała ostateczna weryfikacja, miało miejsce. Ale rozumiem, że w twoim systemie wartości na każde nawet najgłupsze skinienie
  • Odpowiedz
@Taiffun: wynika z tego tylko tyle, że nie czytałeś moich wypowiedzi uważnie. Pisałem jasno:

I tutaj jest ta różnica, której zdaje się nie zauważyłeś - dla Ciebie to tylko dodatek, którego Ty jesteś świadom, dla nas to nie jest tak od razu wiadome, dopóki nie wykonamy pełnej weryfikacji - a jeśli mamy przesłanki, że jest ona bezcelowa (w tym przypadku - ma być dodatkowy element, którego nie ma na zdjęciu i
  • Odpowiedz
@Taiffun: Z komentarza powyżej nie wynika, że czytałeś moje komentarze ze zrozumieniem. Opisywałem Ci procesy myślowe, zasady, wyjaśniałem Ci dlaczego robimy tak a nie inaczej, a Ty ciągle ciągniesz w swoją stronę, mimo, że na kolejne stawiane kwestie masz odpowiedzi powyżej i (być może celowo) je pomijasz. Dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu, tracimy wszyscy tylko czas. Ty sobie uznawaj co chcesz, a ja teraz idę dalej pracować nad wykoPAKĄ
  • Odpowiedz