Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, kolejne #rozdajo ze świątecznego cyklu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Escape roomy pozamykane, ale na szczęście są te karciane! Polecamy je oraz Kryminalne Zagadki dla fanów gier detektywistycznych! To coś w sam raz dla introwertyków (można grać solo) oraz ekstrawertyków (albo do 6 osób!).

Wystarczy, że:
1. Zostawicie plusa
2. My jutro wybierzemy dwóch zwycięzców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzcę zawołamy w komentarzu pod tym wpisem.

#grybezpradu #gryplanszowe #grybezpradu
foxgames - Mirki i Mirabelki, kolejne #rozdajo ze świątecznego cyklu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

E...

źródło: comment_1606915771s7GrUGug2fTrEjkRHRtUXa.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jemigrant: rozegrana. W te się bardziej wyciągnęłam. Mniej bajerów, ale fajna i pomysłowa. Zdecydowanie nie super prosta, trochę zaskakujących pozytywnie rozwiązań. Polecam!
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: ja polecam rytuał przebudzenia i magiczną sztuczkę. Te gry opierają się głównie na kartach (chociaż czasem są elementy dodatkowe, w rytuale masz dodatkową apkę na telefon). Odkrywasz karty po kolei, czytasz historię, zazwyczaj w pewnym momencie trafiasz do zamkniętego pomieszczenia. I jak chcesz przyjrzeć się jakiemuś obszarowi to to jest kolejną karta. Zbierasz przedmioty, rozwiązujesz zagadki które pomogą ci przejsć dalej.
JaMhmm - @D1STR0Y: ja polecam rytuał przebudzenia i magiczną sztuczkę. Te gry opieraj...

źródło: comment_1606977031BdF97Hph4FauBOQtHxJ8XH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: gierki polegają na rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, jako weteran takiego gatunku gier zdecydowanie polecam T.I.M.E. Stories (najlepsze <3) i Kroniki Zbrodni.
  • Odpowiedz
@Acros dzięki byku! Mam nadzieję że są po polsku? Bo planuje grać z ludźmi bez biegłości językowej co popsuje rozgrywkę dosyć mocno w przypadku gry w języku innym niż polski.
  • Odpowiedz