Wpis z mikrobloga

@Trojden: Żydzi mordują Palestyńczyków?
Opublikowano: 16 maja 2018, 22:19

11
Powiększ tekst

ONZ „zawaliła się” w obliczu ostatnich wydarzeń w Strefie Gazy, gdzie izraelskie siły zastrzeliły ponad 60 Palestyńczyków protestujących przeciwko przeniesieniu ambasady USA w Izraelu z Tel Awiwu do Jerozolimy - ocenił w środę prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan

Potępił milczenie wspólnoty międzynarodowej wobec - jak to ujął - „izraelskiej tyranii” po masakrze w Strefie Gazy.

Jeśli trwa milczenie wobec
  • Odpowiedz
@Trojden: kwestia wygnania
Żydzi poprzez poszerzanie swoich wpływów niestety zagrażali poniekąd suwerenności państwom w których żyli, dlatego także zostali wygnani, są oni niebezpieczni a nikt normalny nie chce swojego państwa oddawać w ich ręce to logiczne, nie jestem za islamizacją Europy ale holocaust na Palestynie ze strony Izraela to bezsprzeczny fakt i nie będę stał obojętny. Tu jest Polska a nie Polin. Wiem że są podziały wśród Żydów a także są
  • Odpowiedz
@Weronika1986: Spytałem, z którego roku wydanie Talmudu czytałaś/eś i kto jest autorem polskiego tłumaczenia. I nie uzyskałem odpowiedzi.

To, co teraz przytaczasz jako "cytaty z Talmudu", pochodzi z książki księdza Justyna Pranajtisa "Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim" wydanej po łacinie w 1911, a po polsku w 1937 (przez Instytut Wydawniczy Pro Fide). Podobne rzeczy pisał ksiądz Stanisław Trzeciak w publikacji z 1932 pt. "Talmud, bolszewizm i projekt prawa małżeńskiego w Polsce". Oraz
  • Odpowiedz
@Trojden: W jaki sposób żydzi zagrażali suwerennośći krajów?- jak komuś pożycza się pieniądze to robi się z niego niewolnika, tak obecnie działają kredyty, czynią z ludzi posłusznych niewolników.
  • Odpowiedz
@Trojden: Czy w starym oryginalnym nie polskojęzycznym Talmudzie była wzmianka o ratowaniu goja z studni kiedy to jest opłacalne? - jeżeli napiszesz że nigdy w Talmudzie o tym nie pisali to potem podeślę źródło, znajomy w tym siedzi i ma obszerną wiedzę jak i źródła wiedzy więc potem mogę podesłać.
  • Odpowiedz
@Trojden: W jaki sposób żydzi zagrażają światu bardziej niż inne kraje?- a jakie rodziny na świecie są najbardziej zamożne, kto steruje bankami i gospodarkami światowymi? Kim są rodziny Rotschild Soros czy Rockefeller? Banki rządzą światem w dzisiejszych czasach a te rodziny uzurpują sobie prawo do kreowania tego świata, ich wpływ na losy tego świata jest prawdziwy.
  • Odpowiedz
@Trojden: Czemu mam uważać że Talmud kłamie po przekładzie na polski język skoro nawet żydzi w mediach pogardliwie wypowiadają się o gojach? Czy żydzi są niebezpieczni i mają wpływy?- tak są niebezpieczni używają oni USA jako swojego psa obronnego a i do ataku na Iran dość mocno szczują, dowód na ich wpływy może być fakt jak świat milczy w obliczu holocaustu Palestyńczyków przez żydów, pozwolenie świata na mordowanie to najlepszy dowód
  • Odpowiedz
@Trojden:  A nuchrami, gojami, akumami są wszyscy nieżydzi, nasamprzód: Babilończycy, Asyryjczycy, Persowie, Midyanici, Edomici, Amelekici, Kanaanici, następnie: Rzymianie, Germanowie, Słowianie, czyli wszystkie ludy chrześcijańskie.
 Ci wszyscy goje są według Talmudu: „kosza mi, do których się wrzuca słomę i gnój; mają oni tylko zwierzęcą duszę. “ — „Wy jesteście ludźmi — schlebia żydowska księga ksiąg Żydom — reszta zaś narodów to bydło.“ — „Żydzi są ludźmi, albowiem dusze ich pochodzą od Boga,
  • Odpowiedz
@Weronika1986: Owadia Josef to był znany kontrowersyjny, ultrakonserwatywny rabin i polityk, taki izraelski odpowiednik Leszka Bubla albo Roberta Bąkiewicza. Wielu Żydów się z nim nie zgadzało i krytykowało go. Wyrabianie sobie na jego podstawie zdania o Żydach to jak wyrabianie sobie zdania o Amerykanach na podstawie działalności Ku Klux Klanu albo Kościoła Westboro i Freda Phelpsa. Albo wyrabianie sobie zdania o Węgrach na podstawie wypowiedzi polityków Jobbiku, albo zdania o Belgach
  • Odpowiedz