Wpis z mikrobloga

Widzicie to?
W trakcie projektowania domu architekt zwrócił mi uwagę na pewien szczegół na mapie geodezyjnej. Okazuje się, że sąsiad który złożył sprzeciw wobec pozwolenia na budowę i poinformował wnioskodawcę o moich zamiarach "wgrodził" się w moją działkę na ok. 25cm. Byłem dzisiaj na rozmowie z prawnikiem i będziemy pchać ten temat. Mam ochotę powalczyć o nakaz przesunięcia ogrodzenia. #sluzebnoscwolfika
whitewolfik - Widzicie to?
W trakcie projektowania domu architekt zwrócił mi uwagę n...

źródło: comment_1606856595VTfbm9mZUk8nGYd2faE0wO.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: przecież sobie nie da na głowę wejść. Dużo zależy w takich sprawach od kontekstu, w tej wygląda na to, że sąsiedzi chcieli wolfika postawić przed faktem dokonanym i w takiej sprawie warto powalczyć, bo potem zawsze będziesz chłopcem do bicia.
  • Odpowiedz
da się załatwić poprze 'polubowne wezwania'. Ale mimo tego ma trochę rację, zależy kto będzie


@damyyann: przecież to płot tego sąsiada co się #!$%@? i chce zakosić Wolfikowi kawałek działki tylko dlatego, że dzieląc swoją wolał sprzedać wieksze kawalki zamiast wydzielić dojazd po swoim. Już widzę polubowne rozebranie plotu xD
  • Odpowiedz
@whitewolfik: zastanawiam się, co by się stało, gdybyś tak po prostu zawołał geodetę, żeby Ci na Twojej działce teraz wbił slupki graniczne i gdybyś tak po prostu zaczął stawiać płot udając że ten nieprzepisowy nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz