Wpis z mikrobloga

Mam (w sumie od wczoraj) xkolcka series x. Nie wiem na jaką platformę kupić cyberpunka. PC czy Xbox x. Kompa mam średniego (rdr2 chodzi na średnich w 60fps), ale chyba cyberka pociągnie. Myślałem, że kupię na konsolę, ale podobno w dniu premiery będzie to wersja przystosowana na poprzednią generację, co jest w ogóle jakimś nieporozumieniem. Planowałem kupić na XOX i ogrywać z kanapy z bajerami typu hdr itd. Teraz trochę się obawiam, że w porównaniu do wersji PC będzie to po prostu gra wykastrowana graficznie. Mam 34lvl, gram od kiedy pamiętam na PC, ale teraz zrobiłem się taki wygodny, że najchętniej bym się rozwalił przed TV (pomijam kwestię pada do strzelanek). Na czym będziecie grać?
#cyberpunk2077
  • 2
@KasparowGaming: myśle ze wersja na xboxa będzie lepszym wyborem, nie wyobrazalbym sobie siedzieć przy biureczku i grać na pc w cokolwiek teraz mimo ze jestem dychę młodszy niż ty. PC do pracy, konsola do gry, nawet jeśli grafika będzie trochę obcięta. A nóż na pc coś nie będzie działało dobrze i będziesz się tylko frustrował, w sumie to samo może być z wersja na konsole xD
imo bierz xbox