Wpis z mikrobloga

@keedziorek: Myślałem też o Parksidzie, miałem go w rękach kilka razy i za swoją cenę 200 PLN daje radę. Dobry stosunek ceny do jakości no i z gwarancją nie ma żadnych problemów. Odsyłasz i wysyłają Ci nową bez gadania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ibanez_: zastanów się nad jedną marka narzędzi i pasujących do nich akumulatorow u ładowarek. Ja polecam ryobi - średnia półka cenowa i jakościowa, świetna do domowo amatorskich rozwiazan
  • Odpowiedz
@Ibanez_: a ja tam twardo też parkside polecam. Za ten hajs to kupisz wkrętarkę z aku, drugi akumulator, a jak dobrze trafisz to jeszcze zakrętarkę. Całą chatę tym zrobiłem, łącznie z ostrym wierceniem w betonie i daje rade.
Na tyle się przekonałem, że z ich akumulatorowych mam jeszcze zakrętarkę, szlifierkę kątowa (katowałem kilka godzin non stop) i wyrzynarkę, i myślę o dwóch kolejnych (pilarka i multitool:p)
  • Odpowiedz
@ryhu: z parkside jeden problem, za pół roku chcesz dokupić narzędzie, ale nie ma w lidlu promocji i czekaj, albo kupuj używkę, albo kupuj inną markę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: nawet bez promocji i tak wychodzi w większości lepiej niż inne. A jak już masz ich akumulatory to już w ogóle, bo bez sensu drugą kolekcje innego producenta zbierać( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie nie namawiam jakoś specjalnie, po prostu u mnie się sprawdza do tej pory.
  • Odpowiedz