Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: No właśnie wydaje mi się, że Belkin nie ładuje bezprzewodowo, tylko ma miejsce na zahaczenie kabelka, a kabel i tak trzeba podłączyć oddzielnie do telefonu.

Liczyłem raczej na konstrukcję z kablem wpiętym na stałe w uchwyt, a telefon trzymany i ładowany bezprzewodowo.

Inna opcja w przykładzie. Tylko szukam czegoś z lepszym designem.
K.....1 - @eugeniusz_geniusz: No właśnie wydaje mi się, że Belkin nie ładuje bezprzew...

źródło: comment_1606805268qn3lHlDHInAIUvDbF7Srzs.jpg

Pobierz
@hdh3he3: Trzyma telefon dobrze. 2 razy mi już z telefonem wypadl z kratki. Druga sprawa jak na sama trzymaczke wokół której możesz zawiązać kabel to zdecydowanie za drogo.
@Krupetto1: magnes belkina który powinien ładować, a nie ładuje :P
@trichofiler: Dzięki za info Mirku.

Jak dla mnie sens miało by nawet stworzenie takiego taniego plastikowego uchwytu w którym montowało by się w środku oryginalną ładowarkę MagSafe. Mam nadzieje, że coś takiego pojawi się na rynku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupetto1: @trichofiler: Ja ogólnie mam inny dość drogi uchwyt z ładowaniem indukcyjnym zaciskany grawitacyjnie i też muszę używać kabla, na dolach gdy auto chociaż lekko podskakuje indukcja się odłącza na sekundę i tak ciągle, ogólnie polecam zostać przy kablu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Krupetto1: Nie ukrywam że nie czytałem dokładnie opisu i myślałem ze akurat ta ma indukcję. Niestety rozczarowałem się jak otworzyłem pudełko :(
Jeśli chodzi o samo trzymanie na magsafe to jest to mega zajebiste i wygodne, mam jeszcze ta przyklejaną ładowarkę i jest świetna.