Wpis z mikrobloga

Szybkie podsumowanie:
Rolniczka- wzięła sobie dwóch 2 chadow na chatę i jednego normika, chady ja olały, normik jej nie pasował więc żeby zachować twarz wykopała jakiegoś beciaka którego wcześniej nawet nie brała pod uwagę xd

Dzadek erotoman- widać że coś z nim jest nie tak, rodzina go zostawiła, esbecka i milicyjna przeszłość, ani trochę mi go nie szkoda

Norek- dziwi mnie ze taki ogarnięty typek bierze się za matkę z dzieckiem, tym bardziej że wcześniej miał naprawdę przepiękna dziewczyne, w dodatku z tego co tu Wilku wcześniej sprawiał prawdopodobnie była ogarnięta z charakteru. Dziwne w #!$%@?.

Scifun- kolo powinien udać się na psychoterapię a nie do programu, ale to już każdy chyba wie. Ciężko go rozgryźć, z jednej strony tygrys parkietu w okolicznym klubie, a z drugiej jednak chyba dość wrażliwy koleś, szkoda że mu się to tak skończyło, kandydatki miał takie że z żadną bym nie chciał mieć nic wspólnego, jedynie nosaczita trochę rokowała.... Wróć, ona też była dobra agentka, jak się zesrała ze nie otworzyl jej drzwi od auta.

Czereśniak- pajac do kwadratu, szkoda tej Ilonki. Widać że ma ja w dupie, a do programu poszedł głównie po to żeby wypromować czereśnie w swojej okolicy. Ta która pierwsza wywalil nie podobała mu się fizycznie, druga mimo że dobra sztuka była za cwana i pewnie pokapował że jakby wyszła z nią drama to wyszedłby na #!$%@?, więc wziął najbardziej naiwna Ilonę, która niestety liczyła na to że coś z tego wyjdzie...
Przypomina mi trochę sytuację z baseniarzem i Marlenką, tam też była cwana Diana i lekko naiwna Marlena, tylko cyganka była bardziej zdecydowana w działaniu niż Ilonka, a baseniarz nie był taki cwany jak doktorek.
Ogólnie w #!$%@? śliski typ.
#rolnikszukazony
  • 5
drugiej jednak chyba dość wrażliwy koleś


@Heroina340: No nie wiem, czy taki wrażliwy. Wydaje mi się, ze człowiek wrażliwy po takich scenach zaszylby się gdzieś głęboko w domu i przeżywał w samotności, a tutaj show na insta.