Wpis z mikrobloga

Blizzard to jednak powinien poszukać jakiegoś złotego środka, bo z każdym wprowadzeniem nowego dodatku - zawartość wprowadzona w poprzednim wymiera i krainy są puste. Powinni chyba zacząć operować na tym co zostało stworzone dla potrzeb Classica, bo tych krain jest już za dużo i co dwa lata kolejne krainy wymierają.
#wow #worldofwarcraft
  • 6
@Kuriozal: uważaj, bo Ci uwierzę, że zwiedziłeś cały Kalimdor i Eastern Kingdoms. I ja mam na myśli operowanie na krainach stworzonych do Classica, ale oczywiście odświeżonych.
@iksboks: gram w wowa od vanilli, plus gralem rok temu w classica. Tak. Wydaje mi sie ze wszedzie w kalimdorze i eastern kingdoms bylem :p

Swoja droga te krainy juz raz odswiezali, w cata, nie wydaje mi sie zeby kiedykolwiek jeszcze to zrobili bo i po co.
@iksboks:

Powinni chyba zacząć operować na tym co zostało stworzone dla potrzeb Classica, bo tych krain jest już za dużo i co dwa lata kolejne krainy wymierają.

W sumie to trochę to zrobili w ramach cataclysmu i mocno #!$%@? dużo mniej lub bardziej fabularnych wątków, które można było robić od classica. Część krain została "pozbawiona" tej lorowej genezy.
Nie da się korzystać z tego samego zakresu krain/questów/lore by nie nudziło się