Wpis z mikrobloga

@ethics w lepszej jakości? Nie

Dopóki nie ma patcha pod nowe konsole to gra chodzi gorzej i brzydziej niż na one x.

Nie mówimy o wczytywaniu a jakości. Bo na filmach nie widzę dużej różnicy między one x a series x w tych samych grach.

Musimy zaczekać na patche pod nowe konsole wtedy można oceniać co i jak
@ethics nie - gry enhanced for one x nie działają tak jak trzeba na nowych series x

Wczytywanie szybsze tak - ale żaden mnożnik się nie odblokuje od FPS. Bo gra ma ograniczenia z poprzedniej generacji.
@Slimshader: zgadzam sie z Tobą, gry nowe tj. AC: Valhalla czy WD: Legion lub Diry 5 działają na XSX bardzo fajnie, niestety starsze tytuły jak GTA V, Destiny, Anthem, RDR2 działają jak dla mnie okropnie, obraz nie jest płynny, chyba przez zablokowane fps na 30. Ogólnie nie jestem zadowolony z tego jak co niektóre tytuły działają na XSX...chyba że to wina mojego TV bo to juz sprzęt kupiony z 4 lata
@Slimshader: No tak masz racje, niestety nie każdy wydawca/studio chce sie bawić w wypuszczanie łatek czy poprawek, bo maja to zwyczajnie w dupie. Dlatego XSX to fajna zabawka pod nowsze gry lub gry które dostaną upgrade pod nowe konsole...w innym wypadku te gry działają niestety źle...
@Zdegenerowany_Rzulf działają przeciętnie - więc imo dziś nie widzę sensu przejścia na xsx skoro w one x mam zamontowany dysk SSD - dający mi 2x szybszy czas wczytywania niż standardowy HDD. Daleko mu do SSD po pcie ale i tak jest lepiej niż oryginal