Wpis z mikrobloga

Zaczynamy głosowanie #weeklogochallenge
Logo z największą ilością plusów wygrywa pierwszy tydzień wyzwania! (ʘʘ)
Krótki brief odnośnie logo dla niewtajemniczonych:
Restauracja Sushi.
Kolory: dowolne
Nazwa: dowolna, ale musi mieć w sobie człon Sushi.
Opis działania: Restauracja skupia się głównie na szybkim wydawaniu jedzenia oraz jego dowozie. Grupa wiekowa która odwiedza restauracje od 15 do 35 lat. Najczęściej zamawianą pozycją z menu jest ramen miso oraz nigiri.

O wygraną powalczą (kolejność według prac)
- @kolegabob
- @panato
- @kubal251
- @spellit
- @Mallow

Czas na głosowanie jest do jutra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuje @dinkum za podsunięcie pomysłu o osobnym głosowaniu w nowym poście!

Link do poprzedniego wpisu opisującego zasady oraz challenge

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali poprzedni wpis


#grafika #logo
Tamozaplotem - Zaczynamy głosowanie #weeklogochallenge 
Logo z największą ilością pl...

źródło: comment_1606727077uSpsRn1iKtRaaU9y9gHwji.jpg

Pobierz

Najlepsze logo restauracji sushi

  • @kolegabob 16.4% (24)
  • @panato 36.3% (53)
  • @kubal251 15.8% (23)
  • @spellit 11.6% (17)
  • @Mallow 19.9% (29)

Oddanych głosów: 146

  • 15
@Mallow: no generalnie tak, ale według mnie bardziej wynika to z tego że osoby które profesjonalnie zajmują się takimi rzeczami to mają tyle zleceń że wolny czas poświęcają rodzinie / hobby / rozwojowi a nie konkursie na wypoku :p

ale inicjatywa jako coś dla początkujących żeby usłyszeć feedback jak najbardziej spoko
@Tamozaplotem: a możeby tak zrobić tydzień na zrobienie pracy ? Niech te loga będą przemyślane (ja zrobiłam w pół godziny, pierwszy lepszy pomysł - no a to raczej nie o to chodzi), weekend to mało (zwłaszcza, jeśli ktoś ma już plany albo wyjazd ¯\_(ツ)_/¯)
@Mallow: Jeśli ludzie potrafili robić daily logo challenge to serio, dwa dni ( w sumie to nawet 3, bo brief jest w piątki) to wystarczająco dużo czasu na projekt :D
Jeśli ktoś nie ma czasu to trudno. A najlepsze loga wychodzą często w krótkim czasie :)
@kolegabob wygrał, choć jest kilka elementów do dopracowania. Dobre światła, dopracowałbym czytelność tych "10 minut" oraz grubości linii i samych pałeczek. Dobra estetyka. Typograficznie niestety kwikło.

@panato ciekawa koncepcja, fajna typografia, ale światła kwiczą (gruby obrys samochodziku, cienkie jak włos linie w łososiu), ostre vs. miękkie zakończenia + ten draft ultra na siłę i niespójnie.
@goedenavond: @Kien: U mnie założenie było takie, że nawet pomimo braku czasu chciałem w tym wziąć udział. Stąd na szybkości w godzinę się z całością uwinąłem, bez siedzenia nad riserczem i koncepcjami. Jak tak patrzę teraz z perspektywy kilku dni to jednak niezbyt jest to czytelne, proporcje leżą i kwiczą. Dzięki za uwagi.

@Tamozaplotem: dzięki, że ci się chciało to pociągnąć :)

@Mallow: najfajniejsze w tym jest to,