Wpis z mikrobloga

@Eutanazja: Trzymaj się tam i się nie puszczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na poważnie to trzymam kciuki (i ich nie puszczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)) żebyś wyszła z tych wszystkich dolegliwości. Zawsze kiedy słyszę, że ktoś cierpi na depresję to robi mi się przykro. Czasem wydaje mi się, że sam jestem blisko takiego stanu. Gdybym nie miał tu w Polszy wszystkich
  • Odpowiedz
@RHarryH: Tak. Teraz już lepiej, ale od lipca do listopada to codziennie biegunka i krew. Spadek wagi o 10kg w ciągu tego okresu. Myśli o tym jak to będzie dalej i czy to wszystko ma sens. Ogólnie nawet wrogowi tego nie życzę.
W listopadzie wjechał lek z badania klinicznego i się poprawiło. Ciągle są jakieś pojedyncze bóle brzucha, ale przynajmniej jeden solidny klocek dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@wilkuu2: To super. Ja od kilku lat krew, bez typowej biegunki. Miałem iść na biologię (bałem się iść na badania kliniczne), ale kilka razy byłem przeziębiony kiedy mieli mnie badać, a potem przyszedł COVID i strach się pchać do szpitala. A gastrolog się na mnie wypiął i podziękował. Teraz próbuję sobie radzić we własnym zakresie i trochę ustabilizowałem swój stan. Lipa tylko z tą krwią. W grudniu pójdę sobie prywatnie
  • Odpowiedz
@RHarryH: To słabo, że masz ciągle krwawienia. Może spróbuj prywatnie, na ogół wtedy nie ma problemu z wizytą. Ważne, żeby zrobić jakąś kolonoskopię albo sigmoidoskopie, która sprawdzi źródło krwi.
  • Odpowiedz
@wilkuu2: Kolonoskopię miałem w marcu zeszłego roku. Stan zapalny do esicy włącznie. Od tamtego czasu pewnie niewiele się zmieniło. Ciągle odczuwam wszystko tylko po lewej stronie. Ale i tak raczej będę wysyłany na biologię lub kliniczne. Biorę Asamax, truję się Imuranem i remisji nie ma. No ale pójdę na konsultację. Muszę tylko zakończyć remont na chacie ;)
  • Odpowiedz
dajcie atencję atencjuszce, depresja chlip! XDDDDD


@apatozaur: z innych chorób też tak ciśniesz? W
takich chorobach autoimmunologicznych w końcu psychika i radzenie sobie ze stresem też odgrywają bardzo ważną rolę i np. w takim stwardnieniu rozsianym to przecież wina i urojenia chorego, że ma niedowłady albo traci wzrok.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Potat: kisne z tego, że kolejna z depresją, która prosi o atencję. Wiesz, że są osoby z depresją i innymi chorobami i się tym nie chwala na wykopie?
  • Odpowiedz
@apatozaur: wiem, nawet sama jestem chora :) choroby występują powszechnie i będą się pojawiać takie wpisy, tak samo jak będą pojawiać wpisy "dajcie kilka plusów na odwagę, bo [wstaw dowolny powód]", "daj plusa, a ostatnia cyfra powie ci jakim piesełem jesteś".
  • Odpowiedz