Wpis z mikrobloga

#kucyki [ #mlp #rarity #sweetiebelle artysta: #vanillaghosties ]
Informacje o mojej śmierci uznaję za lekko przesadzone.
Żyję... jeszcze. (zobaczymy co będzie jutro)

Niestety przez mój styl życia (i pracę na 3 zmiany) nie jestem w stanie pojawiać się tu regularnie. Trochę brakuje mi czasu na wyszukiwanie obrazków do galeryjek ale nie dałem jeszcze za wygraną.
Czasem jeszcze coś wrzucę.

Update do przygarniętych kotów.
Już się zadomowiły. Z doniczkami nie było tak źle (tylko dwie [*] ). Mama Kicia już nie ma zmierzwionej sierści, nawet przytyła i chyba będzie musiała dostać dietę. Młode dzikusy już są mniej dzikie. Czarna dalej nie daje się dotykać, ale nie kryje się po kątach.
Inna sprawa z Burym. Dalej jest nieśmiały jednak czasem daje się wygłaskać. Nawet zaczyna za mną chodzić gdy kręcę się po domu.
Chyba go trochę popsułem. Lekko pogłaskałem a ten mruczy i nie przestaje. ciężko go będzie wywalić z mojego wyra.

Tak poza tym spadł śnieg... więc zrobiłem bałwana ☃ ¯\_(ツ)_/¯ i znalazłem avek na zimę.
FlaszGordon - #kucyki [ #mlp #rarity #sweetiebelle artysta: #VanillaGhosties ]
Infor...

źródło: comment_16066938274fVSVACE3aqzSGW0swZKdQ.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Zawsze to jakieś rozwiązanie :P. Sam pewnie będę musiał się szarpnąć na ulepszenie sprzętu jak podłapię nową robotę, gdzie będzie potrzebna dość duża moc zarówno na procku jak i na grafice, a i tak musiałem kupić nowy zasilacz bo poprzedni jak na złość mi zaczął resetować kompa w najmniej spodziewanych momentach i gdyby nie autosave to straciłbym szmat roboty...
RM_PL - @FlaszGordon: Zawsze to jakieś rozwiązanie :P. Sam pewnie będę musiał się sza...

źródło: comment_16066970493e8HftCS8PO2MIbwkpW67x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz