Wpis z mikrobloga

to jest chyba najpiękniejszy dzień w dziejach uniwersum jak menel pokazał ile znaczą dla niego widzowie jak nie da się na nich zarobić, bo platforma do żebrania nie działa. jarek jest, był i będzie chytrą na kasę szują a ja do takich typów zawsze miałem nosa. zresztą nie bez powodu większość w komentarzach jadzie z nim jak z kupą gnoju, widać więcej ludzi ma podobne odczucia do moich, a to mi daje jeszcze odrobinę wiary w ludzkość w którą już prawie całkiem zwątpiłem.
#kononowicz #patostreamy
  • 9
@MarianJanuszPatrykPazdzioch:
rzeczywiście jestem wstrząśnięty, ja tak naprawdę wierzyłem, że on to robi z pasji, że lubi kontakt z ludźmi, byłem przekonany, że ktoś tak nietuzinkowy o tak rozległych horyzontach zarabia pieniądze w inny, dowolny sposób, a poprzez możliwość wpłacania mu datków robi nam dużą przysługę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: Na bank będzie się próbował jakoś wyłgać, ale fakty są jakie są, pokazał swoją twarz za jakieś 300 pln netto (ostatnio wpada mu około 500, wiec odjąć prowizje, odjąć PIT i netto zostaje mu z 300 po lajcie) - Mógłby zyskać dużo w tych czasach, pokazać, że jest niezależnie od tego czy jest kasa czy nie - ale po co ma się męczyć za darmo, skoro mogą mu zapłacić.

To