Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym W14? W4 i W8 ma się jakoś łączyć? Widziałem tylko jakieś małe informacje od starostów i z tego wynika niezły bajzel dla obecnych studentów.
#pwr
  • 10
@Grayswandir: Z tego co słyszałem od starostów to część katedr z W4 ma być przeniesione na nowy wydział, m. in. infy technicznej, dodatkowo mają też rozdzielić wszystkie zasoby, kase, praktycznie wszystko między W4 a nowy wydział. Ponoć nie wiadomo jak ma wyglądać kształcenie niektórych kierunków bez niektórych katedr, czy będą wypożyczać prowadzących czy co innego. Słyszałem nawet ekstremalną teorię że W4 może nie mieć wystarczających środków do wypożyczania prowadzących i wcale
@MrKubul: Nikt tego chyba jeszcze nie wie. Teoretycznie powinno to zostać po staremu bo po prostu wszystkie kierunki objęte zmianą, migrują na nowy wydział(obecni studenci nie są przenoszeni, ale to tylko kosmetyczna sprawa). Chociaż według mnie nawet jak zostanie obecna ilość miejsc to wcale nie będzie oznaczało, że progi pozostaną na podobnym poziomie. Mam wrażenie że zawsze cały hype dotyczący kierunków informatycznych był skupiony na W8 i stosowanej (m. in. dlatego