Wpis z mikrobloga

@Gorbo2004: "Oryginalny indywidual robiony na zamówienie" A ja mam kurcze masło maślane. Albo poszło coś grubszego i naprawa jest, opłacalna czy nie, to kwestia indywidualna, bardzo kosztowna. Jednak nie rozumiem, 20 tysięcy ojro wpakowane w samochód i sprzedaż za 7 tysięcy, ktoś tu pieniędzy nie szanuję.
@Horaccy: Jeśli od początku eksploatacji pojazdu to rozumiem, natomiast to ma wydźwięk, że to ona wpakowała. Choć jeżeli serwisowali ten samochód w ASO to przepłacali, chyba, że tam ASO to z prawdziwego zdarzenia warsztat specjalizujący się w jednej marce i nie robiącej na odpierdziel.
@Menefe: Jest napisane ”mamy faktury na 20k euro” a nie ”przez ostatni rok wydaliśmy 20k euro na serwis”. Tak, tak, polka w NL serwisuje w ASO bmw 22 letnie auto, proszę cię kolego, bądźmy poważni.
@Horaccy: Hah i tu dochodzimy do tego co nauczyły mnie polskie portale aukcyjne. Większość tak napisanych ogłoszeń miało faktury prowadzone przez jedną osobę. A któż to wie, może serwisuję, nie wykluczam tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Menefe: szczerze to nikt tutaj nie zapłaci takich pieniędzy, widać kilka rzeczy nieoryginalnych i napewno to nie są individual. W tej cenie kupujesz e92 330i które jest dużo młodsze juz nie mówiąc o Golfach R32 itp itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Horaccy: r32 fakt ciężko ale gti już bez problemu kupisz, idąc tokiem myślenia osoby ze screena mógł bym wołać nawet 6k za moje 328i mając faktury po poprzednim właścicielu na 4k