Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czesc posiadacze xboxow serie s/x.
Szukam rozwiazania na pare punktow dotyczacycg series s.
1. Czy da sie na stale stworzyc konto drugiego gracza? Tylko do co opa? Wkurza mnie to ze za kazdym razem tworzy mi goscia. Nie wiem nazwac go superUser czy cos :)

2. Z jednej strony plusem jest to ze aplikacje sie nie wylaczaja po wyjdciu z nich przez button xbox, ale z drugiej strony. Jest jakas szansa na wyczyszczenie pamieci i jakis przycisk zamknij wszystkie?
Czy trzeba pojedynczo do kazdej to robic, przycisk akcji zjechac w dol(bo oczywiscie w gore nie da sie przeskoczyc...) I zamknij

3. Po wylaczeniu konsoli dalej aplikacje wczesniej uruchomione sa w tym samym miejscu. Cos jest chyba nie tak?
Nie powinno wszystko sie pozamykac?
#xbox
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nobrain: zdarzylo mi sie ze aplikacja przykladowo fifa20 mi sie wylaczyla jak wczesniej gralem w forze4, overcooked i cos tam jeszcze. Wsztstko oczywiscie bylo minimalizowane, bo nie wiem jak sie ..... gry wylacza ;)
@zuligarson:
1. Tworzysz po prostu drugie konto na konsoli.

2. Nie wiem co Ty chcesz czyścić. Wszystko jest dobrze. Niczego nie trzeba zamykać. Jak zajdzie taka potrzeba to samo się zamknie. Niepotrzebnie cudujesz.

3. To jest ficzer konsoli. W tej generacji większy, że kilka gier na raz może być zawieszonych (wcześniej max jedna). To chyba super, że nie trzeba odpalać za każdym razem :)
@zuligarson
1. Musisz stworzyć nowe konto microsoft i dodać do konsoli.
2. W tej generacji aplikacji się nie zamyka. Są one jakby "hibernowane" i w każdym momencie można wrócić do gry gdzie się skończyło. Jak konsola będzie potrzebowała to sama je pozamyka.
3. J.w. tak ma być. Ba nawet jak odepniesz ją od prądu to dalej tak będzie :D