Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie słuchawki polecacie do "mieszanego użycia"? Tj. do pracy zdalnej (zew mikrofon musi być), okazjonalnie gierki i muzyka.
Miałem wcześniej z pracy takie zwykłe biurowe Platronicsy (chyba 3220) i były ok, tylko po tych kilku godzinach pracy bolała mnie górna i tylna część uszu. Kupiłem sobie teraz "HyperX Cloud Stinger Core" i nie ciśnie aż tak uszu, za to ciśnie głowę, bo niestety moja głowa do najmniejszych nie należy. Co polecacie tak do 300-400zł na takie okoliczności? Nie zależy mi na mocnym wytłumieniu, głównie na komforcie użytkowania.
#sluchawki #audio #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #muzyka #dzwieki
  • 3
@KingOfTheWiadro: nie wiem czy właśnie pomiędzy HyperX Cloud 2 a HyperX Cloud Stinger Core jest taka różnica, bo takie aktualnie mam. Budowa wygląda na podobną, rozmiar też jest mniej więcej taki sam (w sumie te Cloud 2 są nawet mniejsze). Dużo o tych czytałem, ale wydaje mi się że właśnie nie ten kierunek, no bo niestety za mocno cisną w łeb.
https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/hyperx-cloud-ii-vs-hyperx-cloud-stinger/502/509?usage=9287&threshold=0.1