Wpis z mikrobloga

Czy kiedykolwiek myśleliście że życie jest zbyt skomplikowane w dzisiejszych czasach? Tu jest macie racje, ogólnie iż codziennie nad tym rozmyślam i znalezienie odpowiedzi na to pytanie jest zbyt trudne i ciężkie. Pomimo że nie raz wam nerwy puszczały ze względu chodzenia w maseczkach po dworzu czy to w sklepach i wiedząc to że nigdy nie wrócimy do dawnej rzeczywistości jaka była 3 lata temu? Taa, zdarzają mi się takie sytuacje kiedy mam gdzieś iść i również zdaję sobie z tego sprawę. A też również z obostrzeniami których nienawidzimy od zawsze bo wszyscy tego nie lubili, bo samo umówienie się na wizytę lub na spotkanie z pracodawcą jest trudne. I również uczęszczanie do szkoły, zwłaszcza na zdalne gdzie nikomu się nie chce wstać wcześnie rano i odpalać aplikacje do zdalnych i słuchać nauczyciela przez parę godzin, bo ludzie zwłaszcza w tej sytuacji bo każdy by sobie pospał i odpoczął porządnie, mimo że najgorzej mają introwertycy (własnego doświadczenia wiem o tym sam, bo tacy ludzie są najbardziej w szkołach gnojeni i zaczynają najbardziej nienawidzić szkoły gdzie z przymusu rodziców są wysyłani do szkoły i każdy ich dzień w szkole to piekło).
#randomanimeshit #anime #ar15 #girlsfrontline #twitter #
A.....a - Czy kiedykolwiek myśleliście że życie jest zbyt skomplikowane w dzisiejszyc...

źródło: comment_16066154971prQbVa7pXb8vTu6TLcRPJ.jpg

Pobierz
  • 6
ja sam siebie od zawsze uważałem za introwertyka i miałem epizody fobii społecznych, ale jak czasem obserwuję ludzi jak wielki problem mają z socjalizacją, to nie dowierzam

wbijcie sobie do głowy jedno - inni mają w dupie was, waszą historię i sytuację życiową, a tym bardziej obcy ludzie; jak masz coś z kimś załatwić, to traktuj to jak rozmowę ze znajomym, z tym wyjątkiem, że wypada używać zwrotów grzecznościowych itp. no i