Wpis z mikrobloga

@LonNon ja wierze że Bóg to nic innego jak obce cywilizacje odwiedzające naszą planetę, no bo czym innym mogli być w czasach kiedy my biegaliśmy z dzidami a oni sobie latali z i do nieba statkami kosmicznymi. Nawet do teraz niektóre plemiona myślą że samoloty sa kierowane przez bóstwa, ma to nawet swoją nazwe kult cargo
  • Odpowiedz
  • 0
@Nwojtek To nie możliwe, prędkość światła jest nie do przekroczenia.. Skąd więc niby mieliby przylecieć?
Skąd wiesz co było jak sobie "lataliśmy z dziadmi" Ja wiem że na pewno nikt nie latał...I żadne UFO nie ma pochodzenia pozaziemskiego.
  • Odpowiedz
@LonNon ale teoretycznie może być coś takiego jak tunel czasoprzestrzenny lub teoretyczny napęd alcubierra który łamie zasade nieprzekraczalności prędkości światła, a nie wiadomo jaką technologie Bogowie mogą mieć teraz, pozatym co jeśli są długowieczni i dla nich lot trwający np. 1000 lat to jak dla nas splunąć
  • Odpowiedz
prędkość światła jest nie do przekroczenia


@LonNon: skąd to wiesz? Bo teorie obecnej nauki tak twierdzą? Jest wiele rzeczy które jeszcze jakiś czas temu uważano za niemożliwe a jednak okazały się prawdziwe.
Co do wiary to polega ona na tym że wierzysz a nie że ktoś ma Cię do tego przekonać. To nie jest tak że ty myślisz że tak czy inaczej jest bo to wydaje Ci się prawdopodobne tylko wierzysz
  • Odpowiedz