Wpis z mikrobloga

"O dzień dobry. O właśnie. Tak to właśnie jest. [Bierze antyperspirant w sztyfcie i smaruje nim szyję, kark i gębę] [Głaska się po włosach] Szczutu... długie włosy mi się zrobiły. Mm w czapce już niedługo trzeba będzie chodzić. Zimowej. [Ziewa]. Hmm. No piszą widzowie, zapraszają. Oo do Poznania. Może pojedzie się. Na pewno tak. O [pokazuje obcinaczkę do paznokci, zaczyna obcinać paznokcie, odkłada obcinaczkę]. Oooo. O chocias spokojny dzień. [Ziew] No co to będzie zaro się... się okaże. [Wstaje, pokazuje logo Everlasta na spodniach, siada] Ooo jakieś... spodnie. Noee ciepłe. I czyste. O. I tak to właśnie jest. [Jęk Warmianina w tle]. No przymrozek może być. [Ziewa]. Aaa. Niewyspany. [Kolejny jęk warmiański]. No łykent to mamy. Noo bluza w krotke, też ciepła. No mam takie ubrania które w domu się chodzi. Aaa mam takie co trzeba wyjść coś... załatwić. No i... dobrego łykendu życzę. [Bierze kamerę] I pozdrawiam Was. Trzymajta się."

Wypowiedzianych słów: 87 + 8 razy "O", 8 razy "No" i 5 innych "zawieszek".
Tytuł filmu: POWIEM WAM
Czas trwania 8 minut i 42 sekundy
To nam, #!$%@?, #suchodolski powiedział XDD
Na koniec, prysznic po bombasku!
#kononowicz
PatoPaczacz - "O dzień dobry. O właśnie. Tak to właśnie jest. [Bierze antyperspirant ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach