Wpis z mikrobloga

Bez sensu te wasze komentarze, po co tyle jadu? Dopóki ktoś nie jest zabanowany to wszystko jest w porządku, bana też trzeba umieć przyjąć na klatę, z tym da się żyć nie plując żółcią ;) Tak abyście mieli jasność sytuacji - w puli 100% osób oglądających ŁB stanowicie może 0,5% , reszta jest zadowolonych i wdzięcznych za wiedzę, którą przekazał Łukasz przez te lata. Wielu zaoszczędziło mnóstwo pieniędzy, wielu nawet jeśli nie zabrała się za budowlankę to wie na co zwrócić uwagę podczas budowy itd itd.. A pomyłki się zdarzają, Łukasz nigdy nie mówił, że jest najlepszy, wręcz przeciwnie, zawsze twierdził, że nie jest, że są lepsi. Dlatego nie rozumiem tego hejtu obrażonych panienek, które dostały bana i wylewają tutaj swoje krokodyle łzy. Gdybym był na miejscu Łukasza, wyszukiwałbym co "lepsze" kwiatki, założył sprawę o działanie na szkodę wizerunkową firmy, a jeśli bym wygrał ze 2-3 sprawy to orzecznictwo w kolejnych byłoby już łatwiejsze. No ale to ja, ale Łukasz to dobry człowiek (po sposobie traktowania zwierząt zawsze poznaję ludzi) więc raczej nie będzie schodził do poziomu tutejszym mędrków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#domza150tysiecy
  • 33
  • Odpowiedz
@kaisyrk79: To nie tylko nasza opinia, że Ukaszowi sodówka uderzyła do głowy. https://www.wykop.pl/wpis/52999897/ciekawe-czy-lukasz-monitoruje-opinie-na-googlach-d/ zaprezentowana opinia ma już 10 łapek w górę. Po Twoim wpisie podejrzewam, że należysz do sekty zwanej "stałym elektoratem". A tutaj masz krótką opinię o Ukaszu https://www.wykop.pl/wpis/53856281/premiera-%CA%96-komentujemy-live-czy-dopiero-po-obejrz/#comment-191082471
  • Odpowiedz
@gemini2009: na 99,9% napisał to któryś z waszej nienawistnej 5, która się tu najwięcej udziela (obstawialbym nawet ciebie po akcji z mailem do archona). Zarówno opinia z google jak i opinia bermana są tak samo wiarygodne jak twoje BEZCZELNE KŁAMSTWA z podlinkowanego wpisu
  • Odpowiedz
@kaisyrk79: hah ale jesteś oderwany od rzeczywistości xd Wiesz ze Hitler tez miał ulubionego psa a Andrzej Grabowski nie pije alkoholu chociaż każdy wie kogo gra. Twoja teza jest błędna. A argumenty sukcesywnie się powiększają
  • Odpowiedz
założył sprawę o działanie na szkodę wizerunkową firmy


@kaisyrk79: Nie wiem co bierzesz, ale albo zwiększ albo zmniejsz dawkę, bo ci zdrowo na łeb padło.
Tu już w ogóle wchodzimy na wyższy level cenzury - mówimy albo dobrze, albo wcale.
  • Odpowiedz
@adambudowlaniec: Każdy wyjątek potwierdza regułę, kiedy to pisałem doskonale zdawałem sobie sprawę, że jakiś ziomek wyskoczy z Hitlerem ;) Na twój 1 przykład mam 100 innych, które potwierdzają moją tezę :)
  • Odpowiedz
@Scottie-33: Musisz być mocno sfrustrowanym człowiekiem, niestety tak już jest, że jedni coś w życiu osiągają, a innym pozostaje wypisywanie hejtujących komentarzy na wykopie. Łukasz osiągnął to co ma w tej chwili ciężką pracą i zaangażowaniem, a ty włazisz w jego życie z buciorami bo chcesz coś udowodnić. I uprzedzę kolejny z d..py tekst, że jestem z jego wyznawców. Nie jestem, nie znajdziesz ani jednego mojego komentarza pod jego filmami.
  • Odpowiedz
@kaisyrk79: OK, ale napisz albo pokaż mi gdzie hejtowałem ŁB? Dodatkowo usunę konto na Wykopie jeśli mi pokażesz, że firma Łukasza Budowlańca jest tutaj szkalowana albo targane jest jej dobre imię. Serio.
  • Odpowiedz
@kaisyrk79: wiesz ja naprawdę kiedyś byłem zachwyconym tym co robi LB ale ten kanał od dobrego roku dołuje. z 200 k wyświetleń jest ledwo ponad 40 k, lekceważenie ludzi którzy w komentarzach zadają pytania, niewygodne tematy są banowane. Z Łukasza który zaimponował Polsce ujawniając zarobki na YT i pokazując swoją solidna prace nad rozwojem firmy nic nie został tylko jego kurnik i kawa. Teraz to nowobogadzki biznesmen który ma „tyle
  • Odpowiedz
@Scottie-33: Nie lubisz kogoś, to odwróć się na pięcie i idź w swoją stronę, rób pieniądze, działaj po swojemu, nie rób z siebie Matki Teresy chcącej zbawić ludzkość. To jest kanał ŁB i nawet jeśli zbanuje wszystkich i za nic to ch..j komukolwiek do tego. Załóż swój kanał, prowadź go, a potem zobaczymy czy nie będziesz banował pajaców, którzy "chcą tylko pomóc". Co do skasowania konta - możesz kasować: Cytat:
  • Odpowiedz
@adambudowlaniec: Ja wcale nie jestem jakimś fanem ŁB, patrzę na to biznesowo, to co mogę od niego się nauczyć - stosuję. Jak mi się przestanie podobać, nie będę pluł na niego tylko tak jak wielu innych YTberów zostanie odsubskrybowany i do widzenia. Nie szkoda ci życia na takie pierdoły?
  • Odpowiedz
@kaisyrk79: A czy ktoś tu na niego pluje? On sam sobie jest winien. Za dużo obietnic za mało realizacji. Ludzie tutaj śmieją się z jego mądrości które dziwne jak dla budowlańca. Za dużo błędów jak na zawodowego budowlańca od lat pracującego w branży... Chcesz się nauczyć pisz na forum jakimś budowlanym ludzie Ci powiedzą co i jak a nie patrz jak pseudo budowlaniec szaluje i robi błędy przy latach praktyki
  • Odpowiedz
@kaisyrk79: Nie przekonałeś mnie z tym cytatem, wręcz ośmieszyłeś się. :)

Inaczej Ci powiem. Może w takim razie niech ŁB całkowicie wyłączy możliwość komentowania pod swoimi filmami. Nie byłby to bardziej uczciwe niż teraz, kiedy tylko pozytywne komentarze są dopuszczane, a wszystkie negatywne usuwane, a ich autorzy banowani. Jeżeli dla przykładu dajmy na to widzę, że każdy gwóźdź jest krzywo wbijany, albo deska czołowa to jeden wielki krzywy banan, mam
  • Odpowiedz
@kaisyrk79: Tu nie chodzi czy ŁB lubisz czy nie. adambudowlaniec dobrze to napisał jaki gość z niego. Ewidentnie udajesz albo nie chcesz tego wiedzieć. Co do banowania ludzi to sam jesteś PAJACEM. Nie masz zielonego pojęcia za co ŁB banuje ludzi a wystawiasz komuś opinie. Wiem że wiele osob ktore zostały zbanowane wcale go nie obrażały. Wierz mi, ktoś kto oglada go trzy lata i nagle dostaje bana bo TAK,
  • Odpowiedz