Wpis z mikrobloga

Na głównej pojawiło się znalezisko "To nie bajka. Disney zwolni 32 tys. ludzi"
I konserwy ZNOWU pokazały że czytanie artykułu który komentują jest lewackie i tego nie robią.

Co piszą konserwy:
1. @Kopytko1:

niech robią więcej filmów dla feministek przez feministki i zatrudniają więcej feministek..

2. @bojesieminusow:

Zastanawiam się czy polityczna poprawność jest warta takich strat

3. @Sanczessco:

niech robią więcej filmów dla czarnych feministek przez czarne feministki i zatrudniają więcej czarnych feministek.. niech giną i zdychają zasłużyli sobie na to..


I podobne wysrywy dotyczące filmów zarzucając że straty przynoszą studia filmowe i ich lEwAcKa InDokTrYnAcJa.

A jaka jest prawda, którą widać OD RAZU po otwarciu artykułu, w podtytule artykułu?

Powodem jest pandemia i związane z nią potężne problemy parków rozrywki i kurortów Disneya.


Disneylandy są zamknięte, to i przynoszą straty. Koniec.

#neuropa #bekazprawakow #4konserwy #disney
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CytrynowySorbet: O co ci ku#wa chodzi z dopisywaniem jakiejś osranej ideologii do mojego komentarza?

Słaby film ze średnią grą aktorską, który pochłonął 200 milionów, a przez otwarcie zarobił 6 mln.
Dlatego stwierdziłem, że jak zrobią więcej takich filmów to polecą.

Lecz się jeśli wszędzie widzisz lewactwo czy prawactwo
  • Odpowiedz
Kiedy wreszcie zrozumiecie ze wasze LEWACKIE poglądy nie są akceptowane przez Milczącą Większość i brniecie w wasze czarno-gejowsko-kukoidalne urojenia może przynieść tylko UPADEK kolejnych biznesow ktore uwierzyly jak Lenin ze wiatr historii wieje tylko w jedną stronę?

Disney = Lenin i nawet z tym nie dealuj czerwony pomiocie


@Kjedne: no, Disney upada, bo ludziom nie podobają się ich filmy i dlatego tracą na zamkniętych przez pandemię parkach rozrywki?
Poza tym,
  • Odpowiedz
@Kjedne: wiesz co, nie byłem pewny. Dlatego zostawiłem treść w cytacie.

Czasem ciężko mi już wyłapać co jest na serio, a co nie, bo siedzi tu masa chorych po*ebów, którzy piszą takie rzeczy na serio.
Na przyszłość zapamiętam nick ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PIĘKNA I BESTIA TO LEWACKA BAJKA


@Kozajsza: W rzeczywistości Piękna i bestia to powieść wspólna dla ludów indoeuropejskich, przez setki lat opowiadana bez spisania jej, a liczy sobie co najmniej 4 tysiące lat. Powstała zatem na kilkaset lat przed upadkiem Troi, kiedy jeszcze nawet Greków nie było w Grecji.

Jak widać przebrzydłe lewactwo już wtedy opasało swoimi mackami cały świat.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet sam jesteś konserwa, weź mnie nie obrażaj. To że maja starty bo są parki zamknięte to jest chyba jasne, ale problemy z Galaxy pojawiły się już dużo wcześniej, kompletnie nie spełnił oczekiwań finansowych twórców. W głównej mierze chodziło mi o to że próbuja zmienić grupę docelowych widzów w star wars, pani Kennedy stara się wrzucać wszędzie do star wars kobiety i za bardzo angażować się w fabule, wszytsko to nie
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: Konserwy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, bo czytanie ze zrozumieniem jest tożsame z byciem humanistą czyli niemalże LEWAKIEM xD

Nic dziwnego, że im ktoś bardziej konserwatywny tym ma niższe IQ xD
  • Odpowiedz