Wpis z mikrobloga

Osobiście bym tego nie robił, ciepłe powietrze wyrzucane przez XSX będzie nagrzewać materiał. By chłodzenie było skuteczne, konsola musi mieć dostęp do zimnego powietrza i miejsca by skutecznie uszło ciepłe. Pamiętam jakim zaskoczeniem dla mnie był spadek temperatury PS4 bo odsunięciu półki z telewizorem od ściany o kolejne 5 centymetrów - to było w sytuacji gdzie do ściany miała może 4-5 cm. Teraz sobie nie wyobrażam wrzucenia konsoli do takiej wnęki otwartej
@Kecq
@mulander
Tak zabudowana ale otwory nic jie dadza bo z tylu sciana jest. Xbox do sciany tylnej bedzie kialnjakies 20cm. A moze ustawie jego wylotem na pokoj i bedzie dmuchal do pokoju. No nie lubie jak jakas rajtarada mi stoi wole jak wsio pochowane
Dmuchanie na pokój może być lepszym pomysłem. Jak nie masz innego wyjścia, to spróbuj obydwu ustawień. Sprawdź jak w obydwu przypadkach nagrzewa się materiał dookoła XSX oraz jak ciepłe jest powietrze wewnątrz półki (on powinien mieć skąd zasysać chłodniejsze powietrze). Wybierz opcję, gdzie temperatura w półce i temperatura samej konsoli wydaje się niższa (albo zmierz, jeżeli masz czym).