Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@burns: Zadałem sobie to samo pytanie. I kupiłem Xiaomi Pro 2. Jak chcesz kiedyš większych kół, to zestaw kosztuje 120zł, trzeba tylko jedną bzdurę doszlifować ponoć. A są serwisy prywatne, które je naprawiają i jakość wykonania jest dobra.
Nie ukrywam, że zajebiście mi si3 ten EX6 podobał, ale jednak wybrałem pewniejszą opcję, gdzie mogę sobie dowolne części zamówić przez net.
@Jaggen Kupiłem 4swissa. Jeździ się dobrze, generalnie jestem zadowolony. Tylko fabryczne dętki są słabej jakości. Złapałem kapcia już w pierwszym tyg. użytkowania. Po wymianie zalałem od razu slime-em (taki środek zabezpieczający przed uciekaniem powietrze w razie przebicia).
To, co jest największą zaletą tej hulajnogi - wymienna bateria - jest też jego wadą. Super, że mając 2 lub więcej baterii nie trzeba tak pamiętać o ładowaniu. Można też wybrać się gdzieś dalej z
@burns: Ja też kupiłem 4Swiss teraz, tylko model wyżej EX9, bo tego Twojego już chyba nie produkują. Na plus solidność sprzętu i zasięg, a ogromny minusu to nałożone ograniczenie prędkości. Ale pokombinowałem i udało mi się zdjąć blokadę: trzeba przytrzymać naraz oba przyciski przez kilka sek aż pojawi się P0, potem przytrzymać tylko górny i jednocześnie nacisnąć lewą klamkę kilka sek aż pojawi się P4, wejść do P4 dolnym przyciskiem, górnym
@burns: @evilriver: znalazłem ex6 po demie zobaczymy co to za wynalazek. Dużo czytałem o bijących oponach ... Bać się ? Miło że można max ustawić zwłaszcza jak z roboty większość mam pod górkę.
Jeszcze ciekaw jestem tych opon z ex4 to przez nie ta waga jest na 150 kg wg opisu?
@123sl: W EX9 też nie zauważyłem bijących opon. Moja waga własna to ponad 90 kg + ciuchy, kurtka i plecak, który często jest wypchany zakupami w drodze powrotnej do domu. Hulajnoga bez problemu daję radę z takim obciążeniem bez spadków mocy.
@jeffR: wyciągnąłem max 30 jak były te ciepłe suche dni, ale to bez plecaka, na płaskim i po asfalcie. A na co dzień średnio wychodzi ok. 25 jak wracam obładowany z roboty.
@evilriver: mam od niedawna tę hulajnogę i właśnie to ograniczenie prędkości bardzo smuciło, i właśnie szukalem informacji jak mogę je wyłączyć. Twoja instrukcja u mnie nie zadziałała, brakowało jednego kroku, tj: w momencie przyciśnięcia dwóch przycisków, kiedy wyskoczy P0, trzeba nacisnąć górny, żeby przerzuciło widok na P1, i dopiero wtedy jednocześnie przycisnąć górny i lewy hamulec. I mi się pojawiło P4, a tam już zmieniłem na FF.

Dzięki wielkie!
@astin: @evilriver: Ta hulajnoga była w sprzedaży jakiś rok, niestety kiedy zdecydowałem się kupić to nie była już dostępna. Kolejny rok obserwowałem stronę producenta czy ex6 wróci do sprzedaży, bo bardzo fajna opcja z tą wymienną baterią, dużymi kołami - ogólnie dużo pozytywnych opinii.

Myślałem, że przez pandemię brakło im sprzętu, ale jak teraz widać po prostu zakończyli sprzedaż. Znalazłem identyczny model, blaupunkt esc910, wygląda identycznie, niestety nic nie wiem
@dmn: a czemu nie EX9? Mocniejsza wersja z tego roku z większą wymienną baterią. Sam chcę dokupić baterię do swojej, ale z tego co ostatnio pytałem w sklepie to będą dostępne za miesiąc, w okolicach czerwca. W ogóle czytałem, że lepiej jak bateria jest w podeście, bo masz niżej środek ciężkości i większą stabilność jazdy. Prześwit chyba zostawili ten sam z tego co pamiętam, tylko po prostu stoi się ciut wyżej.
@evilriver: za taką cenę to wolałbym coś w stylu Kugoo G2 Pro, ale zależy mi na tym żeby do domu zabrać tylko baterię i tam ją podładować. Nie ma chyba wielkiego wyboru na rynku. Poza tym tak jak pisałem, ta firma straciła u mnie przez to, że do poprzednich modeli nie ma oficjalnej dystrybucji części/baterii.
@dmn: Są baterie do wszystkich hulajnóg u nich na stronie, z tym że teraz można tylko zapisać się na zakup, a będą dostępne fizycznie jakoś w czerwcu bodajże. Pewnie chwilowy brak, jak wszędzie w elektronice. A te Kugoo są sprzedawane z oficjalnej dystrybucji z polską gwarancją i serwisem? Pierwszy raz o nich słyszę.
@evilriver: nie taki chwilowy, tak jak pisałem, obserwuję już od ponad roku ich stronę (o ile dobrze pamiętam to ex6 nie ma na stanie od marca 2021), zapisałem się na powiadomienie i nic. Warto wspomnieć, że z menu 'hulajnogi' dopiero niedawno usunęli ex4 i ex6 (chyba jak ex9 weszła) więc wątpię żeby wróciły do sprzedaży.
Raz wystawili na allegro używaną hulajnogę, a dzisiaj wyskoczyło mi powiadomienie, że są dostępne nowe (5
dmn - @evilriver: nie taki chwilowy, tak jak pisałem, obserwuję już od ponad roku ich...

źródło: comment_1653376197HgIWFSw3Lc1ZwSwvOgxfqZ.jpg

Pobierz