Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki mam pytanie. Zamawiam od dwoch tygodni jedzenie od znienawidzonych tutaj #fitboxy i rzucilo mi sie w oczy ze wartosci odżywcze rozpisane przy posilkach bywaja mocno naciągane. Dzisiaj w menu byl jogurt z miodem i fruzelina, porcja okolo 300g, raczej mniej. Wartosci odzywcze: bialko 54.4g, tluszcz 4.6g, weglowodany 29g. Czy tylko dla mnie taka ilosc bialka w zwyklym slodkim jogurcie to jakis zart? Wczesniej rzucila mi sie w oczy zupa ogorkowa ktora miala ponad 40g bialka w porcji. Napisalem im komentarz pod jednym z postow odnosnie tego dosyc wymowny i zastanawiam sie czy mialem racje. #pytanie #dieta
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fortySeven póki co dostalem tylko wiadomosc na messengerze o tresci "prosimy o kontakt mailowy" na co ja odpisalem ze zapraszam do odpowiedzi w komentarzu. Przypuszczam ze sie jakos wykręca za chwile
  • Odpowiedz
@n00kie: zupa ogorkowa 40g bialka? Chyba jak zjadles litr i plywalo w niej mieso z kaczki czy kury. Jeslu nie to robią cie w balona liczac ze idiota sie nie skapnie. Mają racje bi białko jest nsjdroższym makroskladnikiem wiec go zawyzają zeby nie wyszło ze jest go za mało do tego ile powinno byc.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marlo_Stanfield ogolnie ich odpowiedzi to zawsze cos w tym samym stylu, przekazemy informacje dietetykowi itp. Teraz korzystam z brokuła i poza slabym kotaktem z nimi to jedzenie bardzo dobre i wartosciowe przede wszystkim
  • Odpowiedz