Wpis z mikrobloga

@lukasarei: byla tu duza dyskusja, ze kupujac gdzie indziej nie wspierasz lokalnego eshopu, wiec nintendo ma niska sprzedaz w PL i nie bedzie polskich wersji ani znizek. I ogolnie ze to niewiele sie rozni od piractwa, bo nintendo traci przez ciebie.
Argumenty ze nin jakby chcialo, to bardzo szybko sa w stanie wprowadzic region locka, a skoro go nie ma od lat to najwyrazniej nie chce, byly jak grochem o sciane.
@PurpleHaze: tak na marginesie, pomijając kwestie tego, że jakiekolwiek pieniądze zapłacone regionalnym oddziałom czy spółkom Nintendo, ostatecznie zawsze trafią do "centrali", to w europie tak naprawdę nie ma lokalnych eshopów, tylkl jest JEDEN Nintendo of Europe w dojczlandzie z rożnymi cenami na różne kraje. Bez względu na to czy kupuje na polskim, rosyjskim, czy austriackim, na rachunku zawsze widnieje Nintendo of Europe GmbH, Herriotstrasse 4, 60528 Frankfurt am Main, Germany
@lukasarei: byla tu duza dyskusja, ze kupujac gdzie indziej nie wspierasz lokalnego eshopu, wiec nintendo ma niska sprzedaz w PL i nie bedzie polskich wersji ani znizek. I ogolnie ze to niewiele sie rozni od piractwa, bo nintendo traci przez ciebie.


@PurpleHaze: No i ja sie z tym z grubsza zgadzam, akcje typu odsprzedaz kont, kupowanie w innych krajach czy zbieranie rodziny pod Online na internetach napewno sa bardziej kwestionowalne
@Hrabia_Heheszko: Największą bolączką wersji Switchowej Fighterz są długie czasy ładowania, jedna walka potrafi z pól minuty się wczytywać poza tym jak za dużo się dzieje podczas walk to gra potrafi lekko spowolnić ale nie przeszkadza to jakoś w rozgrywce, czasem żeby gra nie spowolniała zbytnio w intensywnych walkach rozdziałka skaluje się dynamicznie w dół a potem wraca to normalności

Większych zastrzeżeń nie mam bardzo ładnie zrobiony port, testowałem zarówno na wersji
@ka3one: dokładnie tak jest... mierzyłem czas XD ekran VS plus czarny loadingscreen trwał średnio między 15 a 20 sekund, czasami też dłużej.
@Hrabia_Heheszko: co też jest dosyć irytujące, to to, że gra poza walkami zdaje się klatkować dosłownie wszędzie i to bez przerwy. Podczas samej walki jest jednak całkiem przyzwoicie, chociaż widać, że rozdzielczość skacze w trybie przenośnym i zdarza sie chrupnąć animacji. Na ekranie dzieje się jednak tak dużo,
@lukasarei na razie jednak kupilem naruto ninja storm 3 ( ͡º ͜ʖ͡º) grałem kiedyś na pc i pamietam ze mi sie dość podobało, może walka jest raczej prosta i nieskomplikowana ale gra się przyjmie, gra wygląda ladnie i działa super wiec za 3 dychy też dobry zakup ;)