Wpis z mikrobloga

@Maldibon: opis na stronie tvp:
„Motel Polska” to innowacyjny format telewizyjny: hybrydowy serial reality o tematyce polityczno-lifestylowej. Gospodarzem programu jest Jacek Łęski, inspirujący gości do komentowania rzeczywistości politycznej, społecznej i kulturalnej. Oglądając wspólnie telewizję i spotykając się w telewizyjnym motelu goście recenzują i opisują współczesną Polskę. Wśród nich są osoby znane i lubiane, ale także zwykli widzowie, którzy wyróżniają się humorem, zdrowym rozsądkiem i ciekawością świata. WYRÓŻNIAJĄ SIE HUMOREM, ZDROWYM
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maldibon: nie dałem rady obejrzeć więcej niż 2 minuty, dramat (°°
A najgorsze jest to, że niektórzy serio myślą tak jak ci przedstawieni
  • Odpowiedz
Co jak co, ale 2mld wykorzystują kreatywnie :D Myślę, że to już jesteśmy o krok od reality show gdzie zwycięzca będzie zostawał posłem PiSu albo dziennikarzem wiadomości :D Uczestnicy po drodze będą musieli wykazać się w różnych konkurencjach - pisanie paszkwili na internetach, szukanie wytłumaczeń dla Sasina, wykreowanie kolejnych powiązań PO z nazistami, bicie kobiet na strajkach :D W finale trzeba będzie powstrzymać szturm LGBT na Kościoły i przeprowadzić relację ze spotkania
  • Odpowiedz
@Maldibon: moim zdaniem powinna być jakaś akcja odwetu dla tych osób, które dla kasy #!$%@?ą takie rzeczy i oczerniają ludzi, powinno się ich #!$%@?ć na portalach społecznościowych i wszędzie krytykować, żeby ludzie się nauczyli, że nie są anonimowi
  • Odpowiedz
To jednoczenie najgorsza i najlepsza rzecz jaką widziałem dzisiejszego dnia. Dowiedziałem się przy okazji na jakie wyżyny propagandy próbuje wspinać się kurowizja publiczna. Obrzydliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maldibon: Przecież tym #!$%@? statystą trzeba było zapłacić, i za #!$%@? tych pokoi tak samo a dodatkowo format zerżnięty od tvn tak nieudolnie że ja #!$%@?. Widzieliśmy wiele ale przy tym programie paski w wiadomościach to pikuś. Dno dna to gówno śmierdzi tak intensywnie że od tego smrodu włosy się na #!$%@? prostują.
  • Odpowiedz
@Maldibon:

nie no bo jak oni sie przygotowujom na to że dostanom gazem to w sumie tak jakby za to odpowiadali i to nie wina policji :DDDD


to są dokładnie ci sami ludzie, którzy obwiniają ofiary gwałtu za to że zostały zgwałcone
  • Odpowiedz