Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Skorzystałem z #blackfriday i kupilem na #aliexpress zegarek. Zapłaciłem poprzez przelewy24. Zwykle status zmieniał się na "opłacony" w przeciągu kilku minut.Niestety do tej pory (3h) na aliexpress towar widnieje jako "nieopłacony". Dodam, że kasa z konta zeszła a w #przelewy24 status transakcji jest "zrealizowany". Czy ktoś miał taki problem? Czekać spokojnie czy pisać do aliexpress?
#gorzkiezale
  • 9
@Bonthyc Zawsze płaciłem przelewy24 i nigdy nie miałem takiego problemu. Jestem ciekaw jak w Twoim przypadku potoczy się sprawa, daj proszę znać.
Ja bym spróbował poczekać jeszcze, dalej napisać do supportu Ali lub przelewy24.
W supporcie Ali, żeby pogadać z człowiekiem trzeba wybrać zamówienie, zadać kilka długich i skomplikowanych pytań. Następnie napisać "I need human". Jeśli zapyta czy jej odpowiedź Cię satysfakcjonuje wybierz "no".
@mathmed: a więc tak: dzwoniłem na infolinię do przelewy24 (dzięki za link). Usłyszałem, że z ich strony przelew został wykonany i żebym skontaktował się z odbiorcą. Przesłali mi też potwierdzenie ma maila które w sumie nic mi nie dało. Napisałem do supportu aliexpress. Ci z kolei twierdzili, że sprzedawca podniósł cenę o 2,90usd i dlatego jest wciąż status "awaiting paymeny". Sprawa dziwna bo przelew zrobiłem od razu po złożeniu zamówienia. Problem