Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Poniżej krótka historia z Goodie, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że trzeba szukać innego serwisu z cashbackiem.

TLDR:


Dnia 9 lipca i 23 lipca zrobiłem zamówienie z ucando.pl na kwoty około 370 i 570zl. Cashback się ładnie naliczył (choć ten pierwszy dwukrotnie który Goodie odrzuciło, nie pamiętam czy to ja zgłaszałem brak czy samo się pojawiło ale jestem na 80% pewny, że sam się pojawił zdublowany). Zaakceptowanie cashback z transakcji z 9 lipca do wypłaty chwilę trwało ale nie spieszyło mi się, nie pamiętam ile a nie da się sprawdzić. Transakcja z 23 lipca ciągle czeka na akceptację a po kliknięciu w warunki było napisane "średni czas potwierdzenia zakupu 79 dni" więc czekałem. Minęły te 3 miesiące a transakcja nadal nie zaakceptowana więc piszę do Goodie na wykopie i zaczynają się jaja. Przez tydzień nie mogli znaleźć tej drugiej transakcji i ciągle pisali, że ta druga to ta zdublowana. Prosili o wysyłanie screenshotów z widocznym cashback i danymi konta, żeby było widać, że transakcja jest mimo że oni jej nie widzą. Podałem im ID transakcji, po którym powinni na lajcie znaleźć transakcje, ale się nie udało. No starali się pomóc nie powiem, ale irytowało mnie ciągle przekonywanie, że niby ja chcę żeby mi zaakceptowali zdublowany cashback zamówienia z 9 lipca. Oczywiście po raz kolejny tłumaczyłem "ludzie, ja robiłem DWA zamówienia w różnym czasie" . Znowu szukali aż w końcu znaleźli dobre rozwiązanie.

I uwaga teraz będzie rozwiązanie "Reklamacje można zgłaszać w ciągu 30 dni od daty zakupu".

I cyk sprawa rozwiązana, cashbacku nie będzie bo przegapiłeś termin na reklamacje typie xD

Ciekawe jak miałem reklamować coś co mi Goodie normalnie naliczyło i według ich strony średni czas na potwierdzenie to 79 dni.

Takim oto sposobem cashback 28 złotych już na wieki wieków będzie wisiał jako do akceptacji (lub odrzucenia), a przynajmniej do czasu aż się zbiorę do zamknięcia tam konta :)

Także warto na czarny piątek (czyli już jutro) zastanowić się jakiego cashback użyć.

JA GOODIE JUZ NIE POLECAM.

Aha no i warto dodać, że skorzystałem 11.11 z Goodie do zakupu odkurzacza na AliExpress za 1315zl. Transakcji nie naliczyło a po ręcznym naliczeniu zanosi się na szałowy 1%. Kolejny gwoźdź do trumny.

Edit: ale jakość mema mi generator wypluł. Chociaż pasuje idealnie do jakości bazy danych Goodie skoro mając datę, id transakcji, sklep i kwotę zakupu nie mogą jej odnaleźć mimo że ją na koncie mam ją naliczoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#goodie #cashback #aliexpress
schreder - Poniżej krótka historia z Goodie, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że...

źródło: comment_16064291255rwymBmDMSqEvhA2opT78F.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schreder: ludzie śmiali się z PlanetPlus ale goodie też w #!$%@? wali. Kupiłem ostatnio dwie pary butów w tej samej cenie a Cashback inny. Zakupy przez koszyk czy na allegro czy aliexpresssa losowo rejestrowane z automatu. Przy tej ilości zakupów co robię to nie ma szans weryfikować czy wszystko naliczyło. Strona tak zorganizowana żeby utrudnić weryfikację na maxa