Wpis z mikrobloga

  • 15
To niewyobrażalne jak wygląda mężczyzny i jego cechy fizyczne definiują jego przyszłe życie. Przecież taki mężczyzna 2/10 z 160 cm wzrostu nigdy nie będzie szanowany przez nikogo.
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@Xreak ja nie moge wy sie tylko rozczulacie nad sobą wystarczy wziac sie w garsc jestes facetem. Tak jestem z dobrego domu i mam dobre geny oraz wyksztalcenie dzieki pieniadzom starych i ich mentalnym wsparciu ale co to ma do rzeczy
  • Odpowiedz
@Xreak: Kurr... jak zrobisz karierę i będziesz siana pod dostakiem, to się chady przed Tobą kłaniać na dzień dobry będą i wołać "panie prezesie". Laski będą same Ci do wyra wskakiwać i to Ty będziesz wybierał jakie. Tylko trochę lipa, że Ci brat w samolocie zginie :/
  • Odpowiedz
nie zrobię bo nam fobie społeczna


Nie było o tym na początku mowy.

Przecież taki mężczyzna 2/10 z 160 cm wzrostu nigdy nie będzie szanowany przez nikogo


@Xreak: Dodaj to tego zdania jeszcze fobię społeczną i niskie IQ. Wtedy można się zgodzić. Bo sam wygląd nie jest granicą nie do przeskoczenia we współczesnym świecie. Żal tylko lasek które muszą sypiać z takimi typami dla kasy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz